Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak olyan "lelki vezetők",...

Vannak olyan "lelki vezetők", akik nem rejtélyes körülmények közt haltak meg és/ vagy nem őket vádolták súlyos tettekkel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Miért, ki halt meg rejtélyesen???
2021. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak. A lelkipásztorom ilyen.
2021. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy összességében elég sok "új" irányzat alapítója, vagy ha ettől eltekintünk a tudomány témakörben is voltak érdekes halálesetek, akik nem rendeződtek be jól a "hierarchiába" és újat mertek mondhatni, vagy ugye szimplán csak nem volt megértett a korába. Vagy csak az érdekemberek az érdekeiket fontosabbnak tartják egy életnél, aki keresztbe tehet.
2021. ápr. 10. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Mondj inkább egy konkrét példát. Ja nem. Többet, mert többesszámban írtál.
2021. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De miért én nekem kell válaszolni?

Én kértem példát olyanra akik nem így jártak.

2021. ápr. 10. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert fogalmunk sincs kire gondolsz, akik így jártak. Tudja bárki is, hogy kikre gondolt a kérdező, amire ő viszont nem akar válaszolni?
2021. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi ki járt így, hanem arra, hogy van e olyan aki nem.
2021. ápr. 10. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Ron l.Hubbard élete és munkássága.

Aki ismeri, annak tudnia kell mekkora szellemi vezető volt.

Kevesen tudják a valós életét.

Élete utolsó éveiben egy hajón élt a nemzetközi vizeken a óceánon, amit az egyháza és hívei biztosítottak neki.Olyan tudásra tett szert, amit a titkosszolgálatok sem néztek jó szemmel.Előtte megkeresték, működjön együtt, mutassa meg ezeket az erőket, amit sprituálisan felébresztett magában, hogy működnek a gyakorlatban.

Erre nem volt hajlandó, így ultimátumot kapott, hogy vagy börtönbe megy, vagy elhagyja hazáját.Így vettek neki hívei egy hajót, és kihajózott.

Szúkebb ismerettségi köre volt rajta, meg családja.

Néha egy egy komolyabb tagja az egyházának bevatásra, erőhangolásra ellátogatott hozzá az óceánra, ahova a nemzetközi jellege miatt, nem tudtak vele mit csinálni.

Majd rejtélyes körülmények között itt is lelte halálát.

Családja szerint érdekes jelenségek voltak megfigyelhetőek mielőtt meghalt volna.fényjelenségek este, paranormális dolgok történtek a hajón.

Majd mikor bevégezte a média egy hamis képet festett róla, halálát és egész életét máshogy beállítva, mint amit tett.

Még azt is meghazudtolták hol halt meg.

Sajnos az ilyen tudású emberek mind így végzik, mert a hatalom nem tudja megtűrni őket.

2021. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8. Na igen ő is egy ilyen élő példa, hogy szektás idiótának van beállítva(lehet az, én mindenesetre nem ismertem) és elvileg abba halt bele hogy túladagolta a drogot a hívei szerint pedig testen kívüli kutatást véges, legalábbis az internet, Osho járt hasonlóan.

Olyan érdekelne akit elfogadtak és nyugodt körülmények közt távozott. Keleti filozófusok javánál is ilyen misztikus mérgezések vagy tagadásuk vannak, itt európában mondjuk a mártírhalál volt jellemző, vagy éppen Semmelweist is szépen "agyonverték" vagy az enyhébbik verzió "megvágta magát és fertőzésben elhunyt", vagy Tesla is ottvan akit nem értettek meg nagyon a korában, talán Musk akit nem sikerült "eltávolítani" bár voltak rá próbálkozások elvileg, mások szerint meg behódolt, azt hogy kinek azt nem tudom, nem is érdekel, úgyse fogom megtudni soha.

2021. ápr. 10. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Jó, így már világos, kár, hogy képtelen voltál leírni azt, hogy pontosan kikre gondoltál, akiknek tököm tudja milyen halála lett és miért.
2021. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!