Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » SZentek közül van Szent...

SZentek közül van Szent Vivien vagy Szent Kitti?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kitti nincs,csak Katalin. A Kitti a Katalin becézése,nem önálló név.
2010. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez a két nevem van, akkor nincs védőszentem? vagy Szent Katalin az?
2010. aug. 19. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
A védőszentek nem személyesek, Máriához sem csak Máriák imádkoznak)
2010. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szent Katalint tekintheted védőszentednek. Vagy választhatsz valaki mást is azzal, hogy a te neveddel még nincs szent. Szent Katalinokból több is van, lehet válogatni.
2010. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2010. aug. 20. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha ismersz olyan embert, aki már meghalt, nagyon jó példamutató és erkölcsös életet élt, legyen az Vivien, Kitti nevezetű és nem soeolták a többi szentek közé, akkor az is lehet a védőszented. Hozzá is fordulhatsz imádkozáskor. :)Amúgy sok névtelen keresztény élt/él a világban akiket nem szenteltek fel és bejutott a Mennyországba. Van még egy jó hírem: ha a családtagjaid közül elhunyt Valaki és azaz ember valamiben példát mutatott fel a többiek előtt, akkor hhoz is imádkozhatsz. :)
2010. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Nagyon szépen köszönöm neked ^^
2010. aug. 26. 17:03
 9/11 anonim válasza:

Nincs mit. :)

Amúgy van egy Vivien nevezetű hittanos társam.

Egyébként nem ismerek bejegyzett, felszentelt Szent Vivient és Szent Kittit sem.

Miért kérded különben? Érdekelne... :)

2010. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert Kitti Vivien vagyok, és kiváncsi voltam hogy nekem van-e védőszentem, mert ugy hallottam, hogy pl. a Lászlóknak Szent László a védőszentjük és stb. és kiváncsi vltam hogy Kitti vagy Vivien van-e :DD
2010. aug. 26. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!