Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történik az 1000 éves...

Mi történik az 1000 éves királyság alatt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 22:58
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

30.Én három nyelven írok ennyire hiba/hibanélkül,ebből az egyik nyelven vègeztem az iskolámat ami tehnikum és nem magyarul,úgy,hogy nem cserélnék veled.

De,hogy a biblia igazságát ennyire kerülgeted,kitérsz előle ismeret hiányába,így én mondhatom neked,hogy nagy szükséged lenne ismeretre,hogy méltó legyél erre az oldalra.

2021. jan. 28. 21:55
 32/33 anonim ***** válasza:
29# akkor te három nyelven vagy nem normális. Egyetlen egyszer sem felelted meg a kilences kérdésemet, mivel lehetetlen, az az állítás nincs benne a Bibliában, de mivel egy hazug ember vagy, ezért sosem vállalnád fel, hogy olyat állítottál, ami nincs benne, helyette össze vissza fecsegsz értelmetlenül, majd még van pofád azt állítani, hogy te megválaszoltad. Egy totális szégyen vagy. Undorodom tőled.
2021. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

32.

Mondjad te ki vagy?

Milyen joggal kérdezgeted mar hetek óta a főkérdés kérdezőjét és ocsárolod,mocskondirozod neked nincs szabály amit a GYIK ker a felhasználótól.

Miután a kérdés elején egy bibliát hamisító választ adtál és elhallgattam utánna intelligens módon a bibliábol versekkel bizonyítottam az ellenkezőjét a hamis állitásodnak,meg te jössz a gyalázkodással.Ilyen szavakkal illetni a kérdezőt?

"Három nyelven vagy nem normális","hazug ember vagy","fecsegsz értelmetlenül"


Te kinek tartod magad,kérdezgetsz bele mindenki kérdéseibe miután ellenkezőjét feleled amit a Biblia ír?

Ha nem akarod az oldal szabályait betartani hagyj helyet másnak aki szeret fórumozni és ne köss bele a kukába-is.

Mikor szépen kezd az oldal menni akkor jösz egy kocsmai jelenettel.Nem tudod,hogy a GYIK-et nem bicska dobálásra készítettek.Vagy faj ha valaki a negatív feleletedet kiigazítsa a Biblia segítségével?

2021. jan. 29. 15:18
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!