Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok! Melyik megoldás...

Prókátor kérdése:

Katolikusok! Melyik megoldás tetszene jobban? Hogyan támogatnátok a 2. tervet? Nem katolikusok: ti támogatnátok a tervet? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Ez csak egy játék a gondolatokkal.

A keresztéység európai helyzetére megoldást javasol a pápa. Melyik megoldás tetszene?

1) A Vatikán elköltözik, mondjuk DélAmerikába (róma helyett mondjuk Rióba)

2) A pápa az egyház vagyonát az űrkutatásba kezdi beleölni, hogy Föld körüli városokba/terraformált naprendszer beli bolygókra/más csillagok bolygóira költözhessenek a keresztények. Ezt az elképzelést hogyan támogatnád? Csak imáiddal; vagy anyagilag is; netán sehogy, és nem is költöznél máshová; vagy sehogy, de elköltöznél a többiekkel.


Nem katolikusok! Ti a másdoik megoldást hogyan támogatnátok?



2020. dec. 21. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Katolikus vagyok, és jobb lenne ha elköltözne az egyház központja.
Katolikus vagyok, és nem támogatnám az űrkutatást.
Katolikus vagyok, és támogatnám az űrkutatást, de csak imáimmal.
Katolikus vagyok, és támogatnám a tervet anyagilag is.
Katolikus vagyok, és nem támogatnám az űrtervet, de nem is költöznék el.
Nem vagyok katolikus, de támogatnám az űrtervet, de csak imákkal.
Nem vagyok katolikus, és támogatnám az űrtervet anyagilag is.
Nem vagyok katolikus, de támogatnám az űrtervet, és velük is tartanék.
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagyok katolikus de támogatnám. Lehető legmesszebb!🤣
2020. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A Vatikán jó helyen van ott, ahol van.

Az űrkutatás meg már most is annyi támogatást kap, amiből Afrikai is jól lakna.

Semmi eredményt nem mutatnak fel, csak valami kitalált csillagot emlegetnek mindig, ami lehetséges, hogy jó az életre és ennyi.

Az új gazdagoktól meg elszednek szintén egy csomó pénzt, hogy valami hülye foltot róluk nevezzenek el, ami sosem lesz dokumentálva.

2020. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
2es most még jól leírtad a jelenlegi állást az űrkutatásról, de elfelejtesz valamit. Tegyük fel találnak 1új bolygót tele ércekkel ami kihasználatlan, és sikerült átlépni a teret mint legnagyobb háráltatót, akkor gomba módjára fognak nőni a bányász válalatok ismét, illetve idővel megjelenik olcsóbb és ésszerűbb keretek között a turizmus is.
2020. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok katolikus de egyiket sem támogatnám. Azért római katolikus egyház mert a Vatikán az egyház székhelye. Az űrkutatásba pedig fektessenek a kormányok ne az egyház.
2020. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Katolikus vagyok, egyik ötleted se nyerte el tetszésemet :D
2020. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatok egy alternatívát?


Én katolikus vagyok, és támogatom az űrkutatást,de csak úgy, hogy annak az országnak a kormánya, aminek polgára vagyok, ezt támogatja a közpénzből, miközben egyébként társadalmi szolidaritást tanúsít.


Ha majd az ember eljut a világűrbe, majd ott is folytatódhat az evangelizáció. A központ megmarad Rómának.

2020. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok katolikus, de jót röhögtem a kérdéseden.
2020. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!