Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ha a feltámadás...

Keresztények! Ha a feltámadás után boldogtalan leszek megint, akkor megkérhetem vajon Jézust, hogy hozza vissza a kutyámat? Sajnos haldoklik, és már az élete végén jár.

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!


A feltámadás után lehetetlen hogy boldogtalan legyen a Mennyben a lélek. Szerintem nem is lesznek emlékek, hiszen azok csak elszomorítják az embert, mert tudják, hogy esetleg valakijük nem lehet ott.

2020. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Őszinte sajnálatomat szeretném kifejezni. Együttérzek veled, egy párévvel ezelőtt 9 évesen elkellett altatnom a Sharpei-labrador kutyusomat, csontvelő rák miatt, amikor már nagy fájdalmai voltak. ):


Azonban bármilyen fájdalmasan érint is, az állatokat nem az örök élet kilátásával teremtette. Valamint az ember élete sem a "mennyben" folytatódik a halál után. Ha valaki méltó a feltámadásra, az a Földre fogja visszakapni az életét, amikor Krisztus uralma a földön is helyre állitja a rendet.

Sajnálom, hogy nem irhatok szebb dolgot.

2020. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
"Jó" esetben törli az emlékedet, hogy csak térdelj; rossz esetben mész a lecsóbe.
2020. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Az állatok is örök életet kapnak, szerintem. Klinikai halottak meséltek:valakinek a lova, valakinek a kutyája volt ott. Hidd el kedves kérdező Isten tudja, hpgy neked mennyire fontos a kutyád, semmi emlékedet nem törli ki, az egész életed lejátszódik előtte, a kutyáddal töltött idő is. Veled lesz örökre:) ❤️
2020. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*előtted
2020. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyád a mennyben fog rád várni❤️
2020. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper! Köszönöm a válaszokat! :) Ha én mély keresztény vagyok, akkor remélem megérdemlem a feltámadást, és talizhatok a kutyámmal megint. Hamarosan visszük az állatorvoshoz a 13! éves kutyánkat.

Vagy ha nem is találkozhatok a kutyámmal, akkor legalább új állatokat kapok majd az új Földön. Például egy oroszlánt :)

2020. aug. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!