Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért népszerűbb Sátán a...

Miért népszerűbb Sátán a fiatalok között mint Isten? Istentől már sokan elfordultak mert hiába imádkoznak neki nem segít nem hallgatja meg a imákat

Figyelt kérdés

A Sátánizmus egyre népszerűbb a világon emlékeztek még a 20.dik században volt egy nagy Sátánista kopasz ember nem jut eszembe a neve,azóta is őt tartják a leggonoszabb embernek a világon aki született erre a földre.



A Sátánizmus valószínűleg azért népszerűbb a fiatalok körében mert itt nincsenek szabályok mint a kereszténységben?


A kereszténységben sok szabály van 10 parancsolat meg tudja a tök hogy még mik ,de a Sátánista vallásnál nincs szabály csak a bűn a kísértés a szex drog alkohol.


A barlangokban régen amit kéj barlangoknak is neveztek ott tartották a Sátánisták a szeánszukat ott idézték meg Sátánt és egy meztelen nő volt a oltár illetve szexeltek ittak jól érezték magukat , de ha elmész egy keresztény misére ott mindenki fegyelmezett nem érzi senki jól magát még köhögni sem mer az ember , a Sátánista fekete miséken pedig mindent szabad nincsenek szabályok a Sátán mindent megenged.


Ezért népszerűbb már a Sátán gonosz vallás a fiatalok körében?



2020. jún. 8. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Kár, hogy bezárt az opni.
2020. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Már a kérdésed félrevezető, mert nem népszerűbb. Jártam pár évet gimibe, majd még pár évet egyetemre is, egyetlen sátánistával se találkoztam, pedig jó sok fiatalt volt lehetőségem megismerni bizonyos fokig. Ellenben jó néhány hívő fiatallal találkoztam.
2020. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy népszerűbb csak hogy egyre népszerűbb a Sátánista vallás.
2020. jún. 8. 17:59
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

"A barlangokban régen amit kéj barlangoknak is neveztek ott tartották a Sátánisták a szeánszukat ott idézték meg Sátánt és egy meztelen nő volt a oltár illetve szexeltek ittak jól érezték magukat , de ha elmész egy keresztény misére ott mindenki fegyelmezett nem érzi senki jól magát még köhögni sem mer az ember"


Nem hívőként kérdezem,hogy a pia,a drog,a szex, meg a meztelen nő miért szinonímája sok ember számára a "jókedvnek"? Ezek nélkül nem érezheti magát jól valaki? Jó,kapcsolatban szex nélkül valóban nem,de nyilván nem erről beszélek.

Én a leírtak alapján Sátánista szertartáson se érezném jól magam,sőt,fenemód feszélyezne.

2020. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

#3

Egész konkrétan ezt kérdezted:

"Miért népszerűbb Sátán a fiatalok között mint Isten?"


Én erre válaszoltam. Lehet te valami teljesen mást gondoltál, de ezt írtad le kérdésben.

2020. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem népszerű a sátán, honnan vetted ezt? A mai fiatalok többsége már nem hisz se istenben, se sátánban, se a télapóban. És ez jó is így.
2020. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egy Sátánista ember jobban eltudja magát engedni szex közben is mint egy mélyen vallásos,mert a szex az bűnnek számít főleg a extrém szexuális együttlétek és a ha nem az a cél hogy életet adj egy gyermeknek és lelki ismeret fordulása lesz a hívő embernek amikor szeretkezet.
2020. jún. 8. 18:56
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

#7

Fingod sincs a kereszténységről...

2020. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

"mert a szex az bűnnek számít főleg a extrém szexuális együttlétek"


Bocsi,de te hány éves vagy? Csak mert ezek ilyen ártatlan kis óvodás féle tévhitek,de ott már nagyon nagy gáz van,ha te felnőttként itt tartasz.

2020. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Már az is elég árulkodó jel a tájékozatlanságodról,hogy a Sátánizmust szembeállítod "A" vallással. Gondolom te a kereszténységről beszélsz vallás alatt,de a Sátánizmus is egy vallás.
2020. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!