Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Én is mondható vagyok muszlimn...

Én is mondható vagyok muszlimnak? 18L

Figyelt kérdés

Nem eszek sertés húst, a kendőt ugyan hanyagolom, de parfümöt, sminket is ha használom csam ritkán.

Azonban a ramadánt nem tudom tartani sajnos és a vallást se tudom felvenni, mivel otthon nem engedik.



2020. ápr. 29. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert lennél muszlim.
2020. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Ettől még nem leszel az. Vedd fel a vallást akkor már az lehetsz.😊
2020. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Ez elég fura kérdés.

Mondd csak mitől lennél muszlim?

Sok itt a kérdés? Elfogadod a koránt,olvastad? Imádkozol?

A Ramadant tartani kell.

És még sok dolog van itt.

2020. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hiszel az Iszlámban?

Minimálisan azért betartod az alap előírásokat Allah megelégedését keresve? Nem? Nem baj.

Több ezer formája létezik az istenszolgálatnak az 5 "alappilléren" kívül többet között a Korán olvasás, minél többet és minél áthatóban tanulmányozni a vallást, köszönetet mondani Istennek azért amit adott neked, emlékezni Istenről, segíteni a szegényeket,állatokat.

Egy kendő meg a napi 5 ima és azt hangoztatni hogy te mekkora muszlim vagy,nem fog jobb emberré tenni,és ez nem az alapja hogy muszlim legyél.

Jobb ha az iszlámot a szívedben hordod,mint a ruhádon és a szádon.

2020. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!