Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek a gyilkosok hova...

Szerintetek a gyilkosok hova jutnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek a gyilkosok tényleg a pokolba jutnak illetve tik hogy képzelitek el milyen a pokol???
2020. ápr. 26. 10:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%

Ugyan az lesz a sorsuk, mint azoknak, akik más halálra érdemlő dolgot tettek. Isten me emeli magasabb vagy alasonyabb szintre a bűnöket, amik szándékosak, és alapelvek elleni.

Ezt az emberek gondolják igy, ezzel becsapva saját magukat.

Pokol pedig az ember sirja, ahova eltemetik.

2020. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
aha engem eltemettek ott foergok sírba pontosabban a macskámat ha hiszed ha nem mikor azt mondtam neki hogy jézus krisztus nevében gonosz lélek távozz világháború lett a városban ahol laktam közben pedig írtam egy könyvet írtam bele két sort mikor rosszul ett a városban ugye háboru lett ahol lakok majd elfutottam a teplomba könyörögni és véget ért persze csak a tudatomba majd mikor hazértem ismét belírtam valmit könybe na már mostan ha nem írok bel két sort ugye akkor meg sem történik tehát macskám nem hal meg futotam le nem mertem egszerűen nem mertem kiásni a sírt
2020. ápr. 26. 12:51
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Ajjaj....
2020. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
60%
Pokolra.
2020. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
hát ez a baj hogy úgy érzem nem is pokolban vagyok de nem a túlvilágon mert nem hoztam ki a macskámat a sírból ezért örökre szerintetek itt rekedek ebben a dimenzióban::: ráadásul ugyanazokat áttéltem mint akiket halálra szurkálnak ugyanazokat mint a öngyilkosok ugynazokat mint a gyilkosok és ugyanazokat mint akik megölik a szüleiket és most mint ha öngyilkosok dimenziójában lennéek lehet ilyen szerintetek ??
2020. ápr. 26. 18:39
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Most kiderült az írásodból sok minden. Menj el orvoshoz. Főleg az, aki dimenziókról beszél.
2020. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hidd el én sem hittem benne míg a saját bőrömön meg nem tapsztaltasm hogy van pokol
2020. ápr. 27. 12:48
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le légyszi pontosan,hogy mi történt!
2020. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
le fogom neked írni privátban OK, ?
2020. ápr. 30. 09:45
 20/21 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi történt!
2020. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!