Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt Jehova Tanúja?

Van itt Jehova Tanúja?

Figyelt kérdés
Honnan van?
2010. júl. 27. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
úgy látom nincs :)
2010. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Sziasztok! Itt van pár link:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nézzétek meg.

2010. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
van, de szerintem nincs szukseg masolt linkekre, melyek startbol rossz szinben tuntetik fel oket, mert igy eloiteletek alakulnak ki, egy konyvet nem lehet megismerni az alapjan hogy ki mit firkalt a boritojara, csak akkor ha kinyitod es elolvasod, egy embert sem lehet megitelni az alapjan amit masok kitalaltak rola, vagy megbelyegeztek az agyafurt elvont gondolkodasuk reven, egy embert, egy kozosseget meg kell ismern ismerni azutan kell beszelni rola
2010. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Te is Tanú vagy, és beszélgetni szeretnél?
2010. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen. Én az vagyok.
2010. júl. 31. 14:28
 6/15 anonim ***** válasza:
szia. én szivesen elbeszélgetek veled, bár nem vagyok jehova tanúja, hanem egy hivő, Istenfélő ember. egy vita esetleg, a vallással kapcsolatban? mármint a Bibliával kapcoslatban :)
2010. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tegnap 13:51-es vagyok. Én is az vagyok. Nem igazán tudtam a kérdésből, hogy miért érdekel. Én Békés megyében.
2010. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia. én szivesen elbeszélgetek veled, bár nem vagyok jehova tanúja, hanem egy hivő, Istenfélő ember. egy vita esetleg, a vallással kapcsolatban? mármint a Bibliával kapcoslatban :)


Ebbe én is benne lennék!!! :)

2010. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
En csak szeretnek Jehova Tanuja lenni, es jovo nyaron megkeresztelkedni. De nemsokara Kereszteletlen hirnok leszek:)
2010. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az jó. Írtam egynek.
2010. aug. 2. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!