Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus tényleg visszatér...

JdfGabrella kérdése:

Jézus tényleg visszatér 2028-ban a földre?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam.

2019. dec. 31. 12:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Mit csinálna itt? Miért pont ő?

Jézus mostanra már több dimenziót is elvégzett, nemhogy ezt, amit már akkor.

2019. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%

Hozzánk minden évben visszatér a Jézuska, hogy megtojja a karácsonyi ajándékokat.

De csak a jókhoz megy ám!

2019. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom valami szektás jehova-kiadványban olvastad."


Ismét egy rossz indulatú hazug hirverés, és ez marad meg az emberek fejében. Jehova Tanúi nem irtak ilyet semmilyen kiadványban, és nem is fognak.


Személyes meglátásom, és nem a Tanúk, hogy nem lesz 2028.

2019. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Living, 2028 tényleg nem írtatok, de jó néhány másik dátumot bizony igen, hiába próbálod tagadni.
2019. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%

2030-ban jön vissza

a fidesz is csak addig tervez, és ők nyilván tudnak mr róla

2019. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
:D
2019. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
43%

Cselekedetek 1:6‭-‬7


Mikor azért azok egybegyűltek, megkérdék Őt, mondván: Uram, avagy nem ez időben állítod-é helyre az országot Izráelnek? Monda pedig nékik: Nem a ti dolgotok tudni az időket vagy alkalmakat, melyeket az Atya a maga hatalmába helyheztetett.


Máté 24:23‭-‬37

Ha valaki ezt mondja akkor néktek: Ímé, itt a Krisztus, vagy amott; ne higyjétek. Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket és csodákat tesznek, annyira, hogy elhitessék, ha lehet, a választottakat is. Ímé eleve megmondottam néktek. Azért ha azt mondják majd néktek: Ímé a pusztában van; ne menjetek ki. Ímé a belső szobákban; ne higyjétek. Mert a miképen a villámlás napkeletről támad és ellátszik egész napnyugtáig, úgy lesz az ember Fiának eljövetele is. Mert a hol a dög, oda gyűlnek a keselyűk. Mindjárt pedig ama napok nyomorúságai után a nap elsötétedik, és a hold nem fénylik, és a csillagok az égről lehullanak, és az egeknek erősségei megrendülnek. És akkor feltetszik az ember Fiának jele az égen. És akkor sír a föld minden nemzetsége, és meglátják az embernek Fiát eljőni az ég felhőiben nagy hatalommal és dicsőséggel. És elküldi az ő angyalait nagy trombitaszóval, és egybegyűjtik az ő választottait a négy szelek felől, az ég egyik végétől a másik végéig. A fügefáról vegyétek pedig a példát: mikor az ága már zsendül, és levelet hajt, tudjátok, hogy közel van a nyár: Azonképen ti is, mikor mindezeket látjátok, tudjátok meg, hogy közel van, az ajtó előtt. Bizony mondom néktek, el nem múlik ez a nemzetség, mígnem mindezek meglesznek. Az ég és a föld elmúlnak, de az én beszédeim semmiképen el nem múlnak. Arról a napról és óráról pedig senki sem tud, az ég angyalai sem, hanem csak az én Atyám egyedül. A miképen pedig a Noé napjaiban vala, akképen lesz az ember Fiának eljövetele is.

2020. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
61%

#13-as


Nyolcas vagyok. Te nekem ne magyarázd, hogy rosszindulatú, meg ne tetszelegj, mert nem tudsz. Föleg ne ilyen százalékos aránnyal, ami sokat elárul a válaszaidról.


Gondolom azért véded őket, mert közéjük tartozol, szimpatizálsz velük. Noss, kijelentem, hogy a jehovások igenis szekta, ráadásul veszélyes szekta. Ismertem jehovás lányt, és mesélt elég érdekes dolgokat, mint pl adott csoporton belül vannak olyan jehovás tagok, akik lenézik a másikat, sőt szóba se állnak velük. Na ez aztán keresztényi viselkedés, de gondolom náluk, nálatok ez is rendben van.


Hiába védik sokan őket, attól még veszélyes szekta, akik rádasul elferdítik a keresztény tanításokat. Nálam is volt már olyan, hogy kiírtam érzékeny magánéleti kérdést, vagy itt feltettem keresztény témában kérdést, és máris bepróbálkozott egy ilyen agymosott. A recept náluk egyszerű, általában az elesett emberkéket hálózzák be féligazságokkal. Van, akinél ez működik, hiszen legtöbbször jóindulatot sugároznak, de a valóság teljesen más. Csak olyan emberke, aki beveszi a dolgaikat, nehogy úgy járjon, hogy 30-40-50 évig nem engedi a gyülekezet őket sehová, meg megszabják a baráti körüket, szűrik a rokonaikat, mint az a házaspár akik youtube-on is fent vannak. De gondolom ők is "rosszindulatúak" és persze hazudnak.

2020. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 csuri04 válasza:

Azt hogy mikor fog vissza térni kb meg lehet satcolni. 2032-2033.

De elöte lesz egy elragadtatás ahol a felhökig fog eljönni hogy elragadja az ővéit.

Az bármikor meg történhet. Bármelyik percben,másotperben akkor ma,holnap,bármikor.

Ezzért mondta Jézus hogy mindig késszen kell álni.

2020. jan. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#19

Szerinted Jézus hányszor jön vissza? Mert válaszod alapján minimum kétszer, amíg a Biblia csak egy visszatérést említ a világ végén.

2020. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!