Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kizárólag csak a válasz...

Kizárólag csak a válasz érdekel, nem szeretnék vitatkozni: a laposföld hívők hogy magyarázzák az űrből látható Föld formát?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 05:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én geoid Föld hívő vagyok, de ők úgy magyarázzák, hogy az csak egy trükkfelvétel, átverés, photoshop.
2019. szept. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Láttam itt olyan kérdést, amit egy lapos föld hívő írt ki, remélem fog válaszolni. Amúgy köszi neked. Mert ezt nem tudtam.
2019. szept. 17. 05:40
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok új kérdést kiírni, de az is érdekelne, hogy szerintük miért akarja bárki átverni az embert ilyen photoshoppal? Miért akarna bárki hazudni a Föld alakját illetően?
2019. szept. 17. 05:41
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Ezt hogy sikerült a vallás kategóriába feltenni?


Gondolom azzal magyarázzák, h hamisítvány. Hisz kevés ember látja szabad szemmel az űrből a Földet.

2019. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért vallás kategória, mert ők a Bibliára alapozva állítják ezt. De ezt mindenki tudja. Vagy ahogy látom, nem.
2019. szept. 17. 08:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont múltkor láttam facebookon hogy egy nő úgy magyarázta hogy zöld háttér előtt csinálják pl az űrhajósokról készült videókat illetve a kerek bolygók is csak hamisítványok.
2019. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De miért tenné ezt bárki? Mit nyerünk azzal, hogy "azt hisszük", hogy a Föld nem lapos?
2019. szept. 17. 10:17
 8/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
55%

Ki tudja, lehet a gomb format tokeletlenebbnek tartjak mint a laposat.

mintha ok nem homalyosan tukor altal latnanak mint mindenki mas, ugylatszik nekik torott is az a tukor...

2019. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

"Azért vallás kategória, mert ők a Bibliára alapozva állítják ezt. De ezt mindenki tudja. Vagy ahogy látom, nem"

Ekkora marhaságot. Az ateisták terjesztik ezt, nem a keresztények. Pontosabban az ateisták olvassák ezt ki a Bibliából. Végül is akkor tényleg vallási, pontosabban valláskritikai kérdés ateistákhoz. Evolúció, lapos föld, unikornis...

De ezt mindenki tudja, kivéve a provokatív szándékú, ócska trollokat (ők is tudják).

Amúgy nem vagy túl eredeti, mert előtted 1.823.452x kérdezték meg ugyanezt, csak idén. És mindig szépen cáfolva lettek..

Ugye te vagy a spanyolviasz feltalálója? És Napóleon is?

2019. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

"Azért vallás kategória, mert ők a Bibliára alapozva állítják ezt"

Amúgy attól, mert egy állítást a Bibliára alapozva tesznek, attól nem lesz vallási kérdés. Azt hittem ezt mindenki tudja, de látom, h nem.

Fogadok bármiben, hogy evolúció hívő vagy, azok gondolkodnak ilyen remek módon

2019. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!