Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Helyközi buszjáratokon miért...

Helyközi buszjáratokon miért tőlem várja el mindig mindenki, hogy segítsek feltenni a babakocsit a buszra, ha valaki azzal akar felszállni éppen?

Figyelt kérdés

Leszállásnál meg le.

Ha meg nem segítek akkor meg mindenki vágja rám a pofákat szúrós szemekkel, meg úgy néznek rám mint egy földönkívülire.

Mégha tömegnyomor is van, akkor is tőlem várja el mindig mindenki


2019. júl. 21. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

#8 szerintem még látni se látott babakocsit, nemhogy emelni...

Tudod #8-as, vannak még udvarias férfiak.

FÉRFIAK, nem ecsetfejű taknyosok.

2019. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem is mindig megkérnek babakocsi vagy banyatank fel- és leemeléséhez. volt egy vén nyanya, amelyik végig uramozott (nő vagyok, csak rövid hajú, de nyári, virágmintás ruhában, banyek), hogy "uram, segítene?" meg "köszönöm, uram".

Amúgy biztos az arcodon van valami, ami miatt megnyerő vagy. Engem annyira csípnek az utcán, hogyha megállok mondjuk bekötni a cipőfűzőm, már három csövi hajlong sorban, hogy adjak nekik aprót, pedig másokis vannak az utcán. Vagy ha bemegyek egy töküres kisboltba, míg két percig válogatok a palackos vizek közt, hirtelen tömve lesz. Vonzom az embereket, valszeg te is így vagy vele.

2019. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!