Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok ti miért utáljátok...

Lányok ti miért utáljátok egymást amúgy?

Figyelt kérdés

De most komolyan :D

Azt veszem észre manapság hogy minden csaj a másikkal akar kicseszni, egyből a riválist keresi meg hogy xy mekkora egy** mikor nem is ismeri az illetőt. Vagy nem tudom én ezt férfiaknál valahogy nem így látom. Nem inkább támogatni kéne egymást, meg összefogni?

Nyilván van kivétel, de én többségében ezt látom.


Nálam valahogy egyből unszimpantikus lesz valaki ettől a viselkedéstől, mikor mondjuk még a saját "barátnőjének" is rosszat akar.

Ez mégis miből ered?:D

Bocs csak néha felmerül bennem a kérdés


További szép estét amúgy meg szeressétek egymást inkább



2019. ápr. 4. 19:50
 1/10 cameronmonaghanbabee válasza:
74%

Lány vagyok, de én is szeretnék választ kapni erre a kérdésre.

Mert én ha nem is csinálok senkinek semmi rosszat, de mégis kibeszélnek hátam mögött, na azt nem tudom hova tenni.

Főképp akkor, ha nem is ismernek engem.

Meg most osztályomban több lány van. Mindig a kibeszélések mennek, a másik lemondása. Örülök, hogy szeptembertől megszabadulok tőlük.

2019. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy akik így viselkednek, azoknak valami gond van az életükben, boldogtalanok és ezzel kompenzálnak, ettől érzik magukat valakinek. De nagy szerepe van az irigységnek is, pl ha egy másik lány szebb nála, vagy az adott pasinak más nő kell, akkor azt a lányt/nőt már elmondják mindennek. N
2019. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de fogalmam sincs. Ezért van csak kevés barátnőm, szám szerint 2 db. De ők ugyanúgy gondolkoznak, mint én. De a munkahelyen is látom ezt
2019. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Legyél nagyon óvatos én azt mondom még a kettővel is :D

Egy kedves lány barátom hasonlóképp volt csak pár közeli barátnő volt hosszú évekig aztán elkezdték azért bszogatni mert palija lett meg néha másokkal is lóg (mondjuk velünk) én meg így...?


Többek között ez a téma is indította el bennem a kérdést. És nem 15 éves gyerekekről van szó az a szomorü.

2019. ápr. 4. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez a lányoknál evolúciósan lett így kódolva.

Az okát nem tudom, de tényleg így van.

Ha 20 lányt összecsuksz, sokszor fognak veszekedni és utálni egymást.

Ha 20 férfit, akkor nagyon ritkán.

2019. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én ezért mentem el a munkahelyemről, 3 hónapot bírtam ott, szerencsére jött jobb lehetőség még a próbaidő alatt, de a 17 nő összezárva kikészített. Most sokkal jobb, itt csak 10 nő van, de itt azért nem megy ilyen szinten a fúrkálódás. Vagy csak nem elöttem teszik, mert a felettesük lettem
2019. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de a lányok borzasztóan tudnak gyűlölködni.

Nézd meg az ötös választ:

Igaz?

Igen.

Le van nullára pontozva?

Hát persze?

Vajon kik pontozták le?

2019. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Basszus és tényleg

Szegény #5 mit vétett?:D sajnos szerintem is így van

2019. ápr. 5. 00:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy okot tudok elképzelni:

Annak idején a férfiak vadásztak.

Ez csak akkor lesz hatékony, ha jól együtt tudnak dolgozni, megbíznak egymásban, igaz barátok.

Ha nem, akkor a vad is meglép, de még esetleg közben egyesével elbánik velük.


Míg a nők gyűjtögettek.

Na, itt az nyer, aki sikeresen elüldözi maga mellől a másikat, és megtart magának mindent.

Ja, és ha valaki látta, hogy a másik talált valamit, akkor a legjobban úgy járt, ha elvette tőle.

Esetleg közben jól el is verte.

2019. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#9 utani valaszokat nem olvastam ha lettek, es nem fogom

#9 69%-os (#5,7)

azert jobban gondolj bele, az #5-os valaszodba is, abba amit #7-ben gondolsz rola

ugyanigy a #9-es valaszod, a vadaszokbol indulj ki mi hibadzik a gyujtogetos elgondolasoddal, amellett hogy minden mindeg sokkal osszetettebb

nemtol fuggetlenul sok ember ellenfelkent tekinthet a masikra, valahol ilyen "kozossegek" alakulnak ki, mashol csaladiasabb igazi Kozossegek

valaszokban az okot felhoztak, önzöség: irigyseg

hogy valoban egy globalis (de egyben mind lokalis) tanulmanyban mi lenne az eredmeny az erdekes kerdes, hogy vajon tenyleg altalanosagban tobb a sajat nemen belul ellenseges no mint ferfi

valoszinuleg a haremekben is valaszt talalhatunk

a ferfiaknak annyira nem lenyeges hogy egyetlen nojuk legyen, allatvilagban is van hogy himek sok nostenyt tartanak

egymasnak vetelytarsai, de nem-annyira hiszen sok nosteny altalaban mindeg van

ellenben a noknek fontos lenne hogy egyetlen parjuk legyen legalabbis osztonosen, evoluciosan, eppen tehat a ferfi no "ellentetbol" kulonbozosegbol (most irtam le az egyik lenyegest) adodik a no es no kozti nagyobb ellentet lehetosege, mivel harcolnak a ferfi kegyeiert, azert akarnak mindeg minel szebbek lenni, minel kivanatosabbak a ferfi szamara, hogy kivaltsagosak legyenek, elsoszamuak legyenek a haremben, es a nok kozossege harem intezmenye nelkul is megis harem-jellegu, vagyis a szethuzas erosebb lehet

de mind evoluciosan osztonosen, mind tarsadalmi betanulassal, elonyosebb lehetett sokszor ha a harem tagjai osszetartottak valamennyire

en ugyerzem, hogy inkabb az osztonnek van kevesebb szerepe az ellensegeskedesben, eppenhogy a tarsadalmi betanulasnak, a tapasztalatoknak van szerepe

a nok lassak hogy a ferfiak a szepeket valaszak, reszesitik elonyben, kedvesebbek veluk, ebbol szuletik az irigyseg

lehet szep nagyon a "csunyabb" is, de megis masik a szebb, ongerjesztoen egyre szebbnek kell lennie a noknek, persze hogy irigyek es agreszivek, gonoszsagokon is jar az eszuk

a ferfiaknak nem szamit mennyire koszosak, budosek, betegek, csunyak stb. senkit sem erdekel a nonek a szep szuzies testet oda kell adnia a valodi ronda szornyetegnek hogy rovidiore az boldog legyen, a norol ha nem pereg le a bemocskolas, akkor pedig elashassa magat nem fogja a kovetkezo ferfi-bestia magáévá tenni, és a no ettol erzi nonek magat: fönixnek - folyton meg kell ujulnia hogy makulatlan kivanatos erenyes legyen az ocsmany ferfiaknak

szep ferfiaknak is meg kell felelnie, de a no nem valogathat oda kell adnia magat az "omega" himeknek is ha epp nincs kozelben "alfa"


ezek utan szerinted miert ne lehetne oszton nelkul is agresziv, roszkedvu, irigy?

es ha mar oszton, akkor ott vannak a hormonok, mikor ezek bezavarnak naluk eletukbe akkor csak a ferfiakkal ellensegesek? nem, sot veluk nem lehetnek azok (hatranyosan erintene oket), ezert csak no tarsaikon tudjak igazan levezetni ezt a feszultseguket


foleg ez az egesz azert van mert a nok elferfiasodnak, az igazi noies nok, egymas vallan sirtak, egymasban vigaszt kerestek,

de a ferfias nok nem sirhatnak mert az "helytelen"

viszont a ferfiak pedig elnoiesednek, ugymond sirniuk "kell" (ebbol adodoan is tarhatnak ossze sokan)

megfordul a nemek polaritasa (addig forog mig a nemek ossze nem olvadnak, megszun letezni az ertelmuk)


Xy4

2019. ápr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!