Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha én összefirkálok egy...

Ha én összefirkálok egy plakátot szöveggel (kárt nem teszek benne) akkor az véleménynyilvánításnak számit, azaz nem büntethető?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 12:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

Még itt is ennyi kormányféltő ember van.. el nem hiszem.

Politikai plakát

A fideszeseknek: Honnan veszitek, hogy a szentkoronanépnemzethyorbánkormány aktivistái nem szaggattak, matricáztak felül ellenzéki (egy nagyságrenddel kevesebb és kisebb) plkátokat??? Szervezetten csinálták, saját szememmel láttam, rájuk is szóltam. Meg is ijedtek, nem elhivatott, csak megfizetett trollok lehettek.

Ezen felbuzdulva qrva nagy bajszot rajzoltam egy qrva nagy orbánfejre egy qrva nagy óriásplakáton, mert a meggyőződésem és az igazságérzetem ezt diktálja.

Valóban van erről egy kúria-döntés, de nem lennék meglepődve ha csak azért vennének elő, ha orbán-plakátot firkálsz és csak elhessegetnének, ha ellenzékit. Ilyen ország vagyunk.

2019. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!