Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha én összefirkálok egy...

Ha én összefirkálok egy plakátot szöveggel (kárt nem teszek benne) akkor az véleménynyilvánításnak számit, azaz nem büntethető?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha összefirkálod, akkor mégiscsak kárt teszel benne.
2018. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összefirkálás is rongálásnak számít!
2018. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azza, hogy összefirkálod, kárt teszel benne.

Ennyire buták azért ne legyünk, jó? :)

2018. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel bármelyik graffitis mondhatja, hogy ő csak véleményt nyilvánít.
2018. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha én összefirkálom a táskádat szöveggel (kárt nem teszek benne) akkor az véleménynyilvánításnak számít, azaz nem károkozás?
2018. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha kormányplakátot firkálsz össze, akkor azzal jót cselekszel.
2018. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha politikai témájú a plakát, akkor annak összefirkálása a szabad véleménynyilvánítás körébe tartozik, tehát nem bűncselekmény. (Kúria állásfoglalás) Ugyanakkor a plakátban keletkezett kárt a plakátcég polgári peres úton követelheti.
2018. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Igazi ballibsi , mindenre követendő állibsi véleménynyilvánítás.A 6. jellemző. Mondjuk összefírkálnám a pofádat , a szabad vélemény nyilvánítás szerint. 111 kg vagyok ,bunyóztam ,karatéztam.
2018. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
58%
Csakhogy a mocskos kormány az én pénzemet költi barom plakátokra, miközben ellop milliárdokat, szóval jogom van nemzetileg visszakonzultálni a véleményemet. Amúgy tényleg van erről kúria döntés :p
2018. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bolec válasza:

9/9-re reflektálva. Ha a mocskos ellenzék (csakhogy ugyanazt a szóhasználatot használjam mint a 9-es hozzászóló) plakátjában teszek kárt akkor gondolom az is rendben van, hiszen ők ugyanúgy az mi pénzünkből plakátolnak, és rájuk már bizonyítottan igaz az is regnálásuk idején milliárdokat tüntettek el. Hogy a mostaniaknál mennyi tűnt el azt majd kormányváltás után tudjuk pontosabban. Csak az a különbség hogy az ellenzék idején összeomlott az ország gazdasága, minden és mindenki eladósodott beleértve a svájci hiteleseket, önkormányzatokat, fővárost, bkv-t, állami költségvetést, ,stb... Míg a mostaninál ezek túlnyomó részt vissza lettek fizetve. Miközben az ország nem termeli az adósságot hanem törleszti az előző kormány idején keletkezetteket, még így is sokkal jobb helyzetben vagyunk mint előtte. Ennek ellenére persze firkáld csak össze a kormányplakátokat, kár is lenne visszaemlékezni hogy arra hogy honnan indult az ország nyolc éve. Amúgy is jó buli lezárni területeket és ott bulikázni, italozni és azt üvölteni hogy diktatúra van, úgy hogy közben tudod még csak egy sallert sem kapsz a rendőrtől ha gyomrába könyökölsz lökdösődés közben. Na és persze azt megosztani az aktuális 200.000-es telón hogy mennyire tönkre ment itt minden és mindenki és mekkora a rettegés.

De válaszom az hogy IGEN, firkáld csak össze a kormányplakátot. Úgysem bánt érte senki! Ügyes vagy!

2018. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!