Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiakat miért nem érdekli,...

A férfiakat miért nem érdekli, ha egy nő takarít a mosdóban?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre nem is érdekli őket, amikor bent takarítok.
2018. júl. 11. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Elfojtják érdeklődésüket.
2018. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A noket erdekli?
2018. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

A takarításod biztos nem érdekli őket.

Annyira meg vannak udvariasak, hogy nem küldenek ki. Talán majd rájössz magadtól.

2018. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőket se érdekli amikor lent az aknában leeresztem a kocsiból a fáradtolajat.
2018. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Annyira meg vannak udvariasak, hogy nem küldenek ki. Talán majd rájössz magadtól."


Ez nem így működik. Én is takarítottam wc-t, és oda is besétáltak dolgot végezni, pedig a sárga tábla kinn volt az ajtó előtt, hogy épp takarítás folyik a klozettban. Ha mindig kisétáltam volna várakozni, amíg elvégzik a dolgukat, akkor munkaidő végére a felével végeztem volna a munkának. Az idő szűkös, nem jut arra is, hogy te takarítóként ácsorogj a wc-ajtó előtt, míg odabenn az irodisták tollászkodnak.


Ilyenkor bizony úgy dolgoztam én is benn, hogy közben mások meg használták a wc-t, mosdót, minden egyebet. Oké, nálunk "csúcsidő" után kezdtük a munkát (este 6-kor), amikor már nem voltak sokan az épületben, de azért minden műszakban akadt néhány emberke, akire túlóra alatt jött rá a muszáj. A sárga tábla kinn van, tehát aki bejön az tudja, hogy esetleg takarítóval találkozhat odabent, és így is jöttek be az emberek, nem zavartatták magukat. Soha egyszer nem mentem ki, soha egyszer sem tette szóvá egyikük sem, és nem szólt a górénak sem egyikük sem. Tudták, ha a tábla kinn van, akkor a takarító (jó eséllyel) benn van, és így is álltak a dolgokhoz. Viszont azt megfigyeltem, mikor kinn voltam, és a tábla is ki volt téve, hogy a szégyellősebbje amikor meglátta a wc előtt a táblát, akkor sarkon fordult, és valamelyik másik emelet wc-jét használta inkább.


Hogy melyiküket miért nem érdekli, azt leginkább tőlük kéne megkérdezned. Kábé a fele azt válaszolja majd, hogy mert nem szégyellős, a többi meg mindenféle egyéb válaszokat fog mondani. Tehát nincs egységes ok, mindenki saját okot talál rá többnyire, hogy miért nem zavarja őket a bent takarító takarítónő.

2018. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért kéne érdekeljen, hogy bent a takarító? Meglátja a kukimat, vagy mi? :D

És ha igen, akkor mi van? Semmi.

2018. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"a sárga tábla kinn volt"

Az egy más helyzet.

2018. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Számukra is kényelmetlen a helyzet, de úgy gondolják mégis jobb, mint ha az ajtó előtt intézik el a halaszthatatlant.
2018. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagy úr a muszáj.

Munkahelyen már fordult elő velem, mert mindig húzza az ember, nem megy ki, csak ha már feltétlenül kell.

Mondjuk én már olyat is láttam, társas utazáskor, hogy a női WC előtt hosszú volt a sor és a lányok simán bementek a férfibe, úgy, hogy közben mi is végeztük a dolgunkat, elég cikis az ilyen, de mit lehet tenni, ha egyszer kell, akkor kell.

Mondjuk a női sorban előrekéredzkedhetett volna, ha annyira sürgős volt, de lehet, hogy nem engedték előre, így hát nem tehetett mást, akárcsak mi.

Egyébként szoktunk várni, ha az lehetséges.

2018. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
52%
Ha jól néz ki a takarítónő én mindig reménykedek ilyenkor egy kicsit, hogy lepippant vagy valami :(
2018. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!