Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a legcikibb sztorid, ami...

Mi a legcikibb sztorid, ami mosdóban történt veled?

Figyelt kérdés
Rossz mosdóba mentél, lepisilted magad...
2013. ápr. 29. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt olyan, amikor a suliban a lány wc-ket nem lehetett használni, mert csőtörés volt, így az egyik emeleten a fiú mosdót kijelölték lány mosdónak, rá is volt téve egy cetli. az egyik lány délután besétált pisilni, majd gyorsan kimenekült tágra nyílt szemekkel, kétségbeesetten. mi meg csak néztünk, hogy mi történhetett, erre kijött röhögve az egyik felsőbbéves srác :D (mivel délután már jók voltak a lány wc-k:D). aztán magyarázta, hogy ő csak kezet mosott, szegény lány meg annyira megijedt és zavarba jött, mintha többet látott volna:D
2013. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez annyira nem ciki, de ilyen automata csapok voltak, amikhez én általában hülye vagyok, ennél meg hiába raktam akárhová a kezem, nem akart megindulni a víz. Aztán felfedeztem az orrom előtt egy táblát, ahol szépen fel volt tüntetve, hogyan kell használni a csapot. De addig is néhányan elég furcsán néztek rám :D
2013. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én részegen hánytam már lánywécébe először kicsit fua volt hogy azóta eltűntek a piszoárok de hamar túltettem magam rajta xD
2013. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Balatonon nyaralt az iskola, még régen, több mint 10 éve. Éppen megérkeztünk, mindenki pakolászott ki, a szobákat foglalta el, nekem wc-re kellett menni. Azt ugye még a szoba felé menet lecsekkoltam, hogy hol van az emeleten a wc, férfi és női wc egymás mellett volt a folyosó közepén. Hát, fogalmazzunk úgy, hogy már karcolt a vége :D, hát kimentem a szobából, benyitottam a férfi wc-be, két lány épp kezet mosott, mondtam, hogy "bocsi, elnéztem", majd automatikusan mentem a mellette lévő wc-be, de nem győződtem meg, hogy tényleg rossz helyre nyitottam be... Nem is érdekelt különösebben, hogy nincs piszoár, hisz nem abba kulázok, beültem egy fülkébe, had szóljon... :D


Kábelfektetés közben persze jöttek a lányok (tanárnők is! :D), egyik tanárnő még szóvá is tette a szagot, hogy embertelen :D. Csak úgy lapítottam az anyag felett, ültem vagy 25 percig felette, elült a nagy ki-be járkálás, kiosontam, kezet mostam, persze hogy akkor jönnek be megint a lányok... a szagon könyökölni lehetett :D, wc papír nálam (hozott anyaggal dolgoztam :D), igazából le se tudtam tagadni, hamar elterjedt a híre, hogy kuláztam a női wc-ben :D, és mekkora egy paraszt vagyok, és nem hitték el, hogy azért, mert a férfi wc-t két lány használta a suliból, még meg is neveztem őket, persze ők tagadtak mindent... :D

2013. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

egy túlzsúfolt napon berohantam pisilni a (csak) női wc-be, fölé gugoltam, és elengedtem. Aztán csodálkoztam, hogy miért meleg a lábam.

Valaki lehajtotta a tetejét is (de minek?) én meg arra pisiltem rá.

2013. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd fülkéből hallottam,nem velem történt.Táborban voltunk és kora reggel épp kakáltam,mielőtt el kellett hagyni a tábort. Az volt az indulási napunk. Az egyik csajnak német volt az apja de tudott magyarul is.Gondolom indulni akartak már,és az apja bekopogott a mosdó ajtaján nagy türelmetlenül hogy Wir müssen los, hallo, guten Taaag! (kb.:indulnunk kell, hé jóreggelt!), a csaj meg valszeg tampont rakott épp be, mert áthallatszott, ahogy azt mondta maga elé, hogy: Nem tág, hanem szűk! :))))Szerintem apja nem hallotta, de én nehezen tartottam vissza a röhögést :)))
2013. ápr. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Általánosban történt, alsós voltam, elég kövér kislány. Valamiért a felsősök mosdójába mentem, amiknek rossz volt a zára: be lehetett ugyan zárni, de mindig beragadt, és nagyon nehéz volt kinyitni. Ezt nem tudtam, dolgom végeztével vettem észre, hogy beszorultam. Az idősebb lányok nevettek, mondták, hogy másszak át, de kis ügyetlen, pufók lányként nem volt olyan egyszeű, ezért az ajtó alatt kellett kimásznom. Olyan ciki volt:)

Szerencsére azóta nem történt semmi.

2013. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Elég régi kérdés, de azért gondoltam megírom az én kis sztorimat.

Szóval...

A suliban az egyik wc-nek rossz volt a tartálynál a fedél. Bementem, pisiltem és amikor húztam le akkor bazi nagy hanggal leesett. Az egyik szomszéd wc-ben hallottam, hogy barátnőm nevet, a másikban meg egy tök ismeretlen csaj volt, az is nevetett. Kimentem én is hát nagy nevetve és amikor kiléptem láttam, hogy az iskola legcukibb tanára, aki akkor kezdett 23 éves volt éppen ott állt és csak bámult. Azt hitte az a férfi öltöző (tesi tanár volt és ment volna az osztályért, de nem volt kitéve, hogy lány mosdó). Nagyon ciki volt.

2013. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
40%
én beleszartam a piszoárba
2013. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!