Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem érdekel, hogy más...

Miért nem érdekel, hogy más mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem érdekel, hogy folyton új képet tegyek fel közösségi oldalakra, és ha elmegyek pl egy étterembe, se teszem közzé sose, semmi ilyen kényszerem nincs másokkal ellentétben. A munkahelyen se nyalok be sose senkinek, és ezt már többé szóvá is tették nekem, hogy be kéne illeszkednem, de nem fogok olyan embereknek tetszelegni, akik semmivel sem tettek le többet az asztalra mint én, csak ülnek a magas lovon a semmire.

2018. júl. 8. 23:37
 1/7 A kérdező kommentje:
* többen
2018. júl. 8. 23:40
 2/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert a normális emberek közé tartozol.
2018. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyem azt a kívülálló lelked. Most biztos nagyon különcnek érzed magad
2018. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, bocsi a kérdésért.
2018. júl. 9. 00:19
 5/7 Mansour ***** válasza:
Én fent sem vagyok semmilyen közösségi oldalon, úgyhogy nálam te még a konformista kategóriában vagy azzal, hogy nem teszel fel "folyton" új képet. :)
2018. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sokan vannak ezzel így, nem olyan egyedi az eseted, szimplán azt jelenti, vagy elég biztos önmagadban, és nem vársz folyton visszaigazolást a saját környezetedtől. Tudod, ki vagy, ezért nem hasonlítod magad másokhoz. Egyébként addig örülj, amíg ilyen vagy, elvégre ez lenne a normális állapot. :) Az emberek többsége azonban ki van éhezve a figyelemre, folyton máshoz méri magát, de természetesen csak olyanhoz, akit magánál alacsonyabb rendűnek gondol. Konkrétan mások megtépázott önbizalmából él, s mások megveszekedett rajongásából őiránta. A mai kor embere sajna ilyen, de te ne törődj velük, légy továbbra is magabiztos, és szarj le mindenkit! :)
2018. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy épp olyan szinten kevésnek és senkinek érzed magad, hogy minden erőddel próbálsz a normál embertől különbözni, hogy így valakinek érezhesd magad. Közben önigazoló, hamis eszmefuttatásokkal győzködöd magad, ezeket néha közszemlére is teszed külső megerősítés reményében. Ezt megértve és elfogadva léptem én is az útra a kiteljesedett önmagam felé.
2018. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!