Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehetne a társkeresők...

Hogy lehetne a társkeresők kiskirálykisasszonyait megtanítani köszönni?

Figyelt kérdés

35 lányra írtam rá egy magyar társkeresőn az alábbi szöveggel: "Szia! Szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni."


- 1 írt vissza, hogy "bocsi nem de köszi hogy érdeklődsz"

- 2-vel beszélgetek


Namost adott a kérdés, hogy a többi miért van azon a szellemi szinten, hogy köszönni nem tudnak vagy csak annyit mondani, hogy kössz nem.


Azon gondolkozom, hogy csinálni kellene egy ilyen Trash of Tinder-hez hasonló oldalt, ahol az ilyeneket összegyűjtjük arccal és névvel.



2018. máj. 23. 19:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
#9: Pont úgy, ahogy a szülinapi köszöntőkre facebookon. Asszem', eddig még mindenki letudta zavarni ezeket pár percen belül és a kórházi adatok alapján senki sem halt bele.
2018. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Hogyan lehetne a társkeresők fa$zmutogató, chatszex jellegű első levelet küldözgető Recska Jancsikat megtanítani arra, hogy kéretlenül ne tárják a másik elé ismeretlenül a nemiszervüket, meg ne fárasszanak másokat a béna erotikus leveleikkel?

Ugyanolyan idegesítő ilyeneket kapni nőként, mint pasiként nem kapni választ a levelekre... Ez mégsem érdekel senkit, meg ennek sokak szerint örülni kéne... Hát rohadtul nem így van...

2018. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
*Recska Jancsiait, mielőtt belém köt valaki...
2018. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg a 35-ből 10-15 csak kamu profil, csalogatónak. 5-6 igazából férfi, aki csak be akarja bizonyítani, hogy egy nő milyen sok levelet kap.

A többiek meg megunták, hogy ha írnak 50 visszautasítást, arra jön 30 mocskolódó válasz, 15 pedig feszt elkezdi nyaggatni, hogy deee, lééécciiii, csak egy kicsit ismerkedjünk....

Ti se szoktatok belegondolni, hogy milyen a másik oldalnak.

2018. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdezőnek meg még ennyit:


Tényleg NEM KÖTELEZŐ válaszolni neked egyetlen nő sem. A nők nem válaszolnak azoknak a pasiknak, akik hidegen hagyják őket.


Másrészt talán abban azért igaza van másnak, hogy nem egy sablonlevelet kellett volna írnod, ha már társkeresőn vagy.


(2.-es és 8-as voltam)

2018. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

#12: Mi az, hogy nem érdekel senkit? Jött már jó pár olyan kérdés, ami arról szólt, hogy miért küldenek a srácok random képet a farkukról. (Csak általában inkább a szex kategóriába kerültek ezek.)

Amúgy nyugodtan írhatsz ki arról egy kérdést, ha képtelen vagy válaszolni erre.

#14: Miért ne gondolnánk bele? A legtöbb férfi parasztnak tartja azt, aki parasztként válaszol. Ehhez képest a tiszteletlenül nem válaszoló nőket kb. szentté próbáljátok avatni és szegény áldozatok, amiért válaszolniuk kell az érdeklődőknek.

Semmi gond ezzel. De, ha valaki húspiacként kezeli a társkeresőt, akkor ne háborodjon már fel, ha ezt közlik is vele.

2018. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


- Miért írtam rá ennyi emberre: Számomra ez nem személyes dolof, csak matematika. Eggyel több lehetőség amivel élek, eggyel nagyobb a várható haszon.

- Nem látom a másik oldalt: Való igaz, nem látom, hogy hányan írnak nőknek és mit.

- Faszos képek: Egyetértünk, hasonló suttyóság.

- Nem olvasta: De, olvasta, van ilyen jelzés, a Facebook chathez hasonlóan.


Nem kötelességről beszélünk, hanem illemről. Illem az, hogy templomban nem fingasz. Illem az, hogy ha megkérdeznek valamit, akkor vagy válaszolok, vagy azt mondom, hogy sorry nem tudom.


Nem a visszautasítással van bajom, az nem zavar egyáltalán. A suttyósággal van bajom.

2018. máj. 23. 19:34
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

"Amúgy nyugodtan írhatsz ki arról egy kérdést, ha képtelen vagy válaszolni erre."

=> Nem vagyok, a többi hasonló kérdésnél meg is tettem. (Most is leírták már a lényeget előttem.) De meg van minden magyarázva, teljesen mind1, mit írunk, az nem úgy van, mert majd a pasik jobban tudják...

Régen válaszoltam mindenkinek, aki nem tetszett, finoman visszautasítottam. Na 10-ből 3 mondjuk lehordott mindenféle ócska k*rvának, vagy jött az, hogy amúgy nem is vagyok nagy szám, nem érti, mire nagy az arcom, reméli egyedül döglök meg, stb. Kb 2 fogadta úgy, hogy köszöni a választ, sajnálja, és elköszönt. A maradék tudod mit csinált? Elkezdett győzködni, érvelni próbál maga mellett, hogy miért is járnék jól vele, és könyörgött, hogy adjak esélyt... Egy idő után ebbe beleuntam, és nem írtam vissza azoknak, akik nekem nem feleltek meg. Így jött vissza olyan, hogy biztos csak fizetős ajánlatokra válaszolok... De jó, hogy már nem vagyok fent, és nem idegesítenek az ilyen parasztok.

2018. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
23%

#18: Várjámá'. Ha megvan magyarázva, hogy a pasik a jobbak, akkor miért a férfi válaszok kerülnek lepontozásra és miért a női mellébeszélések felpontozásra?

Hogy a tökömbe jön ahhoz, hogyha Béla egy paraszt volt, akkor Józsival parasztkodhatsz? Ha engem 5 csaj megcsalt és próbálkoznál nálam, akkor szerinted normális lenne úgy kiindulnom a dologból, hogy te is megfogsz csalni?

Ez a "sokan csúnyán válaszoltak, ezért nem válaszolok" szöveg pont ugyanakkora primitív általánosítás, mint amikor valaki azt állítja, hogy minden csaj kva. Ha az egyik primitív általánosítás zavar valakit, akkor vegye már észre, hogy a másik is ugyanolyan szintű.

2018. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Sosem írtam paraszt választ senkinek.

Badoo-n voltam fent, ott még talán válaszoltam is mindenkinek.

De van a randik.hu nevezetű oldal, nem tudom, az megvan-e... Elég szarul van a rendszerük kialakítva, rögtön chatben jön az üzenet. Ha én kiválasztottam, akik érdekelnek, és azokkal elkezdtem egy beszélgetést, aztán nyílik bele az új ablak... Rohadt idegesítő. Mivel egyből megnyílik, olyan, mintha elolvastam volna, közben nem is rá koncentrálok. Na, itt voltak szép esetek... Az idejét meg úgy gondolom mindenki arra pazarolja, amire neki fontos, vagyis az esélyes jelöltekre, nem arra, hogy fél órán belül 50 embernek ecsetelje, mi az oka annak, hogy nem akar ismerkedni... Ahol külön jönnek a levelek, pl egy love.hu, és akkor nyitom meg, mikor akarom, ott a passzív időben (én) rászántam az időm a nemleges válaszaimra.


De érdekes módon, ha nőként ráírtam egy pasira, és nem írt vissza (mert előfordult ilyen), nem csináltam ügyet belőle, megértettem, hogy a nincs válasz az nemet jelent.

2018. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!