Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak miért szeretnek...

A férfiak miért szeretnek mindent lepisilni?

Figyelt kérdés
Lepisilik a ház falát, a lépcsőházban is mindig terjeng a pisiszag. Még az utcán is látni néha foltokat, ahova odapisiltek.
2018. máj. 13. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ahol pisiszag van, az emberi vizelet, ugyanis csak abban van ammónia, de a szag nélküli foltok az utcán kutyáktól vannak. Amúgy nem tudom, és rohadt zavaró, a szag miatt is, meg azért is, mert jó lenne, ha senki nem lóbálná a péniszét az utcán, még ha “csak” vizelés miatt veszi is elő.
2018. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Azért "mindent" az kicsit túlzás. Ha van a közelben használható WC akkor azt szoktuk használni. Ha meg nincs, akkor valami olyat célzunk meg, ami legalább kitakar valamennyire. Ház fala azért lehet jó, mert akkor szemből nem látszik semmi. Belvárosban, ahol nincs se egy darab fa, se semmi értelmes terepobjektum sok választási lehetőség nincs. Amúgy én eddig járdára csak nőt láttam pisilni.
2018. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak?? most komolyan... Én hugyozok a lépcsőházatokba? Nem inkább "csöveseket" akartál írni?
2018. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Akkor én pasiként mit mondjak, amikor egyszer arra mentem haza, hogy a kapualjban, ahol laktam egy csaj pisilt gugolva? :D


Egyébként nem kellene általánosítani.

2018. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Rohadtul arrogáns és ostoba kérdés.


Én láttam már férfit és nőt is nyilvánosan végezni a dolgát. Nyilván férfiaknak egyszerűbb előkapni a brét, de házfalra, lépcsőházba hugyozni bunkóság. Én nagyon kevésszer pisiltem közterületen, csak ha nem volt más választásom, és mindig zöldre.

2018. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem a férfiak szeretnek, hanem az igénytelenek és akik annyira lepusztultak, hogy ez már sokadrangú kérdés a helyzetükhöz képes.

Viszont a z ilyen általánosítás szellemi téren semmivel sem különb.

2018. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát én rúgtam már fel hajléktalan nőt, aki a játszótér szélén állt neki szarni, még a bokorba se volt képes behúzni a belét. A nők miért szeretnek mindenhová odaszarni?
2018. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Miért épp a férfiak?

Láttad, hogy férfi pisilte le a falat? Ha igen, akkor miért nem tőle kérdezted meg, hogy "miért szeretsz mindent lepisilni?"? Ha nem láttad akkor meg miért gondolod, hogy nem egy nő vagy egy kutya vagy egy cica vagy egy afrikai elefánt volt?

Ez a szexizmus undorító. :DDD

2018. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az arrogánsok és bunkók nehezen tűrik a kritikát.
2018. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!