Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak miért szeretnek a...

A férfiak miért szeretnek a nők szeme láttára pisilni?

Figyelt kérdés
Ez férfias nekik? Pl egy fesztiválon simán odamennek egy olyan pisildéhez.
2017. júl. 19. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen olyan???? Ha egyszer F vizelde akkor mit keresnek ott nök?
2017. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Amelyik férfi szeret egy nő szeme láttára pisilni, azt szatírnak hívják.

Ezt az össze férfiról nem tudom elmondani. Tény, hogy nekik könnyebben megy a természetben pisilés, de általában valahová azért ők is behúzódnak, bokorba, fal mellé. Olyannal még szerencsére nem találkoztam, aki direkt szemben áll velem, és úgy végzi a dolgát, hogy lássam. :)

2017. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

? :D

Én nő vagyok, de én eddig csak olyannal találkoztam, akit "megleptem" tehát, azt hitte nincsen arrafelé senki. Én ebből nem csinálok ügyet, iszonyú kevés eleve a nyilvános vécé. A szatír az nem pisilni fog előtted, hanem előrántja és markolássza pl.

2017. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a halálról beszélsz? 😨
2017. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Idegenként szerintem tök érthető, ha senki nem akar mások előtt pisilni, szóval nem is kérdés.


De pl én meg a párom simán pisilünk egymás előtt.

Viszont ismerek egy párt, akik nem pisilnek egymás előtt, ami szerintem a világ legfurább dolga, hát a szátokba veszitek egymás nemi szervét, de a pisilésnél húzzátok meg a határt? Érdekessss :D

2017. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szükségből van hogy a nők előtt piselnek. Nem azért mert szeretik ha nézzük....

Házas / pároknál. Ha egy helyiségben van a zuhany, wc, és persze a kézmosó.

Mert ugyibár a társasházak nem arról híresek, minden helység külön van.

2017. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5. mások vagyunk, de nekem meg fura lenne a párom előtt pisilni, és nálunk ez oda-vissza így van. Már volt olyan, hogy kerti munka közben gondolta, hogy könnyít magán, és beállat egy fa mellé, én meg véletlenül pont arra mentem, és elzavart. :)

Bár az is lehet, hogy változni fog nálunk is, ha majd lesz gyerek, és természetesebb lesz a pisi-kaki téma.

2017. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!