Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy férfi úgy teszi kereszt...

Ha egy férfi úgy teszi keresztbe a lábát mint egy nő az meleg vagy nem?

Figyelt kérdés
Elég sokszor láttam már ilyent és már kezdi szúrni a szemem .

2018. márc. 29. 14:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

En itthon nagyon gyakran ülök úgy, és nem vagyok meleg

Szimplán csak kényelmes es kész

Egy ülő helyzetből azért még nem lehet megállapítani egy személy szexuális irányultságát

2018. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
15%
Huhhhh, kezdjük ott, hogy válasszuk szét a kérdést logikai alapon és társadalmi szokás alapján. Logikai alapon nyilván nem következik ebből, hogy valaki b.z., de a társadalomban mégis csak az az elterjedtebb, hogy a nők ülnek így, nem a férfiak. Így aki férfiként "női" testtartásban tündököl, az ne csodálkozzon, ha b.z.snak nevezik azt, ami egyébként tényleg b.z.san is néz ki :D Gyengeelméjűeknek még egyszer: nem magát a személyt, hanem a testtartását lehet b.z.snak nevezni.
2018. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, te nyilvánvalóan látens búza vagy, nincs ebben semmi szégyellnivaló :)

Hogy az említett férfiak azok-e azt csak ők tudják.

2018. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Amúgy nem tudom szoktál e filmeket nézni ha igen megvannak azok a jelenetek amikor viszkivel a kezükben ülnek az öltönyös hapekok? Na ők is úgy ülnek mégsem melegek. És sajna suliban sokszor nekem is úgy kell ülnöm hogy ki tudjam magam húzni ne fájjon a hátam, meg ezek a hülye padok nem a méreteimre vannak tervezve.

16F

2018. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, egy fiú sértésként éli meg, ha lányokhoz hasonlítják.

Ha a tornatanár, vagy az edző azt mondja: - úgy dobsz, mint egy lány -, akkor az véletlenül sem dicséret, de a férfiasság mégsem szerep, hanem annál sokkal több.

Ugyan, mit törődsz vele, ki hogyan ül, azt tesz amit akar.

Felőlem jógázhat is, ha kedve tarja.

Azt, hogy ki meleg, ki nem más megnyilvánulások jelezhetik.

2018. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy sokszor éppen a férfias külsejű férfiakról derül ki, hogy meleg.
2018. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Az is lehet, hogy gerincferdülése van. A gerincferdülések 90%-a mögött pedig mindig ott van a medence ferde állása!

Ebben az esetben így kényelmes számukra az ülés.

2018. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!