Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy férfi úgy teszi kereszt...

Ha egy férfi úgy teszi keresztbe a lábát mint egy nő az meleg vagy nem?

Figyelt kérdés
Elég sokszor láttam már ilyent és már kezdi szúrni a szemem .

2018. márc. 29. 14:46
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
86%
Szerintem 36-37 fokos.
2018. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Keresztbe tett lábbal csak annak kényelmes ülni, akinek vékony a combja. Tehát nem férfiatlan, és nem meleg az, aki így ül, csak neki így kényelmes.
2018. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Na úgy látszik a felszínes, külsőségalapú ítélkezés és minősítgetés már sosem veszik ki a tudatból.


Az, hogy kinek mi a kényelmes ülőpozíciója, az semmiféle törvényszerű ok-okozati összefüggést nem jelent a nemi orientációval összefüggésben.


Ez olyan, mintha pl abból próbálnánk kövegkeztetni valaki zenei vagy éppen étkezési ízlésére, hogy rendre a jobb vagy a bal lábával lépi-e át a küszöböt.

2018. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Edesapam is tartotta igy a labat. Nem volt meleg... (pfff)

Ez ugyanaz mint mikor kiskoromban az volt a duma, ha egy pasinak mind a ket fuleben van fulbevalo akkor meleg. Noverem elso baratjanak mindkettoben volt. Bumm az elmelet megdolt. :D

Maradjunk annyiban hogy ezek az “urban legend”-ek minden csak soha nem realis vagy igaz... ;)

2018. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
több férfias pasit is ismerek, akik úgy ülnek, ettől nem b zi valaki...
2018. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

“Akkor üljön otthon a ratyi fajzat“... ja hogy ez a szint? Miert is nem csodalkozom: egy hulye kerdest egy teljesen buta ember kezdemeny tehet csak ki. Feltetelezem se idos nem vagy se tanult. Es plane nem jocsaladbol valo hogy lasd a jo peldat... boccs!

Stilusert stilust kapsz. Sok gondod lehet...

2018. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel kapcsolatban azt hallottam régen, hogy a pasik azért nem ülnek így összezárt keresztbe-lábbal, merthogy nyomja a pömpölőt. :-)

Mellesleg a nőknek még mindig rosszabb, mert pasi ülhet így is, ha kényelmes, de nő nem ülhet "pasisan" bokát térdre vetve, mert akkor milyen gusztustalan, hogy szétteszi a lábát...

2018. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem meleg.

De: nekem volt egy pasim, még anno 20 évesen, aki így ült a fotelban. Én azt hiszem, akkor ábrándultam ki belőle :-) Annyira fura volt, hogy így ül, nem állt jól neki, nem volt férfias. Igazából, akkor meg se tudtam fogalmazni, hogy mi nem tetszett ebben, de valamiért taszított, és taszít a mai napig.

2018. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

12-es, ha a vádlid nyomja a térded, akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz. XD


Szerintem is kényelmes tud lenni időnként, rövid időre (amíg el nem szorítja bizonyos helyeken a vérkeringést), de én is mindig átrakom a térden lábfej pozícióba ha rajtakapom magam.

2018. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%

Mert hogy lehet úgy keresztbe tenni a lábat, mint egy nő? Attól, hogy adott esetben egy nőnek vékonyabb a lába, még pont ugyanaz a végtag, mint egy férfiláb. Pont ugyanolyan ha egy nő teszi keresztbe, mintha egy férfi.

Akinek úgy kényelmes, miért ne? Elég sok pasit láttam már keresztbe tett lábbal ülni.

Közben látom, hogy mikropéniszű nyomorék vagy, aki retteg a saját meleg érzéseitől, és ezért bántani akar másokat. Keress pszichológust, többet segít, mint a fröcsögés.

2018. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!