Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak nekem van hányingerem az...

Csak nekem van hányingerem az origo.hu stílusától?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Én már nem olvasom, mióta nem lehet ott kommentelni. Valljuk be, a kommentszekciója sokszor vicces volt. :D

De azelőtt nekem nagyon liberó volt, most meg egy pálfordulással kormányzati propaganda portál lett.

2018. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, de az uszító, legalja, minden alázattól mentes hangvételtől néha a sírás környékez, hogy hova süllyedtünk.
2018. jan. 22. 23:36
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Minden dedós uszító csúfolódó ovis bandától igen. Nem csak neked. 5.000.000 magyarnak.
2018. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sokáig az volt az álláspontom hogy mindegyik oldalt meg kell hallgatni. De ahogy az emberek képébe ömlik a hazugság és tömény propaganda, egyszerűen olvashatatlan... Persze az Index meg ilyenek is elfogultak, de ez tényleg túlzás már. Én feladtam, nem is olvasok már fideszes hírportált. TV-t meg egyáltalán nem nézek.
2018. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Én alapból kerülöm az olyan online "hír" oldalakat, amiken nem lehet kommentelni mivel az internetes híroldalaknak pont az lenne az előnye a tévével/újsággal szemben, hogy oda tudod írni a véleményedet, egy híroldal erre egy esetben nem ad lehetőséget, ha tudják, hogy nagyrészt negatív kommenteket fognak kapni, ami az igazságot ferdítő, hazug oldalakra jellemző.
2018. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Közelébe sem megyek, már régóta. Undorító, legalja szemét.
2018. jan. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Az index is ugyanez, csak az a másik oldalon áll. De a 444 és a 888 még nevetségesebb. Nem olvasok én már ilyeneket, nincs egy olyan hírportál sem, amo objektív lenne.
2018. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem mit szerettetek a kommentelésben, hiszen csak a gyűlölködés ről és a mocskolódasról szól az egész. Ez olyan nagy lelki megnyugvást ad? Az interneten én meg nem láttam kulturált vitát, főleg nem egy hírportálon. Én teljes egészében felhagytam a hírportálok olvadásával és a híradó nézésével és az égvilágon semmi hátrányom nincs belőle, csak már nem idegesítem fel magam minden hülyeségen.
2018. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Minek olvasod? Egyszerűen ne nyissad meg az oldalukat és máris mentesülsz a stílusuktól. Én így teszek.
2018. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Lealacsonyodott a Blikk meg a pletykalapok szintjére.

Minden "megdöbbentő", "elképesztő", "brutális", "drámai", "durva". Elég szomorú, hogy ilyen clickbait címeket adnak a cikkeknek, de jól jelzi a színvonalat.

2018. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!