Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az eredeti kán-kán táncosnők...

Bbácsi kérdése:

Az eredeti kán-kán táncosnők tényleg nem viseltek alsóneműt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mesélték az öregek, meg a kivágott bugyikat.
2017. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Sőt egy-két régebbi könyvben még olyat is olvastam, hogy közülük sokan messze " megelőzve " korukat, már a XX. sz. elején borotválták magukat odalent.
2017. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, emlékszem még, amikor 1873-ban Párizsban láttam az Orfeusz az alvilágban című darabját, amelyben a táncosnők igencsak feldobálták a szoknyájukat és a férfiak próbáltak valamit felfedezni a szoknya alatt. Sajnos hiába volt akkor már modern gázvilágítás, annak a fénye sem volt elegendő ahhoz, hogy a szoknya alá lehetett volna látni, úgyhogy akár viseltek valamit, akár nem, minden jórészt a képzeletre maradt. Nem volt egyébként túl elterjedt a zárt női alsónemű viselése.
2017. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

De azért a 8 alsószoknya alatt csodálkoznék, ha látnál valami érdekeset.

2017. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néháy régi fénykép szerint (sok részlet azokon sem látszik) mint ha legalul rövidebb alsószoknya és másikon hosszú, combig érő bugyi lenne. Úgy sejtem, személytől is függött. BQ.
2017. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beindúlt a fantáziád mi? :)
2017. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valaki tud linkent adni az eredeti kán kán hoz?
2018. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!