Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Itt bunkóság lett volna...

Itt bunkóság lett volna akadékoskodnom?

Figyelt kérdés

Csupán annyi a történet, hogy kértem egy sütiszeletet, és a kiszolgáló kézzel tette rá a tányéromra (kesztyű nélkül).


Jogos lett volna szólni hogy ezt szerintem nem így kéne, vagy finnyás vagyok?


2017. dec. 4. 14:50
 1/4 jozsef19921 válasza:
100%

persz hogy jogos lett volna szolni.

kesztyu vagy sutemenyes lapattal kell csinalni

szerintem mindenkit zavarna

2017. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Nem lett volna bunkóság, ha szólsz. Engem nem zavar az ilyesmi, de én egy igénytelen állat vagyok. Süteményt villa nélkül is meg tudom enni, és szalvéta nélkül is jól megvagyok.
2017. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a válaszodat. Bár hozzátartozik az igazsághoz hogy egyik kezében a lapátka volt, a másikkal meg jobbról és balról támasztotta hogy a lapátkáról ne essen le.


#2

Na igen én is meg tudom enni puszta kézzel is, de azt csak odahaza ha senki nem lát.

2017. dec. 4. 15:50
 4/4 jozsef19921 válasza:
:) :)
2017. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!