Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezekre a helyekre egyedül...

Ezekre a helyekre egyedül beülni egy buszon ugye nem bunkóság?

Figyelt kérdés
A négyes helyre ahol két-két ülés van egymással szembe, meg a modernebb buszokon leghátra ahol öt ülés van egymás mellett. Mert hát ezek a helyek nyilván társaságoknak vannak akik vannak mondjuk hárman vagy négyen és akkor oda ülhetnek együtt, kényelmesen. Nem bunkóság az ha valaki mégis egyedül beül oda? Akik társaságban vannak nem kívánják ezért el az adott embert a halálba?
2017. febr. 19. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

' Mert hát ezek a helyek nyilván társaságoknak vannak akik vannak mondjuk hárman vagy négyen és akkor oda ülhetnek együtt, kényelmesen.'


Mi van? Nincsenek a buszon semmifele helyek fenntartva 'tarsasagoknak', egyszeruen a kerekjarat miatt igy lehetett konnyebben elhelyezni az uleseket.

2017. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
He?? Ebben semmi bunkóság nincs. Ezzel az erővel a kettes ülésekhez se ülsz le, mett az meg pároknak van, vagy mi?? Ez hülyeség.
2017. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem az


akkor bunkóság csak ha úgy ülsz le hogy meggátlod az utánad érkezőt a leülésbe, a buszon minden hely szabad kivéve ha ülnek rajta


saját példa a bunkóságra: 2 es ülés felszállok kívül ül egy 40 es forma férfi, sehol máshol hely,

-jónapot, elnézést, szeretnék leülni

-nem lehet foglalt

-foglalt? csak én állok a buszon, kinek foglalja?

kb mintha meg se hallotta volna, morgott valamit de nem volt érthető, de hát csak nem adom fel, még jó egy órát kéne buszoznom

-ELNÉZÉST, le szeretnék ülni (kissé meg kellett emelni a hangom, kedves utastársam szemmel láthatóan nagyothall)

-(ingerülten) a hülye fejed elsőre nem értetted hogy foglalt?

- a hülye fejem nem érti a logikát miszerint foglalt egy ülőhely ahol nem ül senki én meg azért fizetem a bérletet hogy szabad ülőhely esetén állnom kelljen mert foglalt még egy ülést a levegőnek!

kissé elszégyelte magát, de azért még keménykedett

- jól van akkor üljél le ( nagy szenvedő arccal beengedett)

ültem ott kb 50 percet felszáll egy nő aztán lebaxxa de nagyon hogy megint egy megállót állnia kell mert megint nem foglalt neki helyet


na itt voltam kész a röhögéstől, én álljak 50 percet hogy a csaja 2 percig üljön hogy elkerülhesse a lebaxást?

2017. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mit foglalkozol vele amien bunkok az emberek a buszokon...
2017. febr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A buszon, ahol szabad hely van, le lehet ülni, hiszen kifizetted a jegyedet, bérletedet. Én minden további nélkül szólok, ha valaki a táskáját a mellette lévő ülésre teszi, hogy leülnék.
2017. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az, de én volt már, hogy foglaltam a vonaton. Senki nem szólt be érte, itt nem dívik a bukóság, hálisten.

Tekintve, hogy másfél órát utaztunk a célállomásig, és a párom csak a harmadik megállónál csatlakozott, alap volt, hogy foglalok neki.

2017. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!