Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogy reagáltatok volna...

Ti hogy reagáltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma jövök haza a munkából, és magam előtt látok egy fickót meg a barátnőjét a járda szélén állva (feltehetően részegek voltak, bár ezt nem állíthatom biztosra). Azt hittem, a kirakatot bámulják, mert arrafelé néztek. Amikor már csak ilyen fél-egy méterre voltam tőlük, rám szól a fazon, hogy legyek szíves nem beleállni a képbe, de mire elmondta, én már eléjük is értem. Mint kiderült, éppen fényképezkedtek egy előre időzített géppel, amit nem is vettem észre. (Vagy videofelvétel készült? Igazából gőzöm sincs...) Na de a lényeg, hogy ezután gondoltam magamban, ez nem akkora tragédia, miért nem szóltak korábban, hogy álljak meg, majd szépen megismétlik a fotót. Szóval csak simán továbbsétáltam. Erre az a bunkó paraszt utánam ugatott, hogy mi a fa**t képzelek magamról, és a felmenőimre is tett egy-két nem túl hízelgő megjegyzést. De én szó nélkül ott hagytam őket, vissza sem néztem. Véleményetek szerint ez helyén való reagálás volt tőlem, vagy inkább vissza kellett volna fordulnom, és jól szájba vágnom ököllel, hogy megtanulja az illemet?

2017. febr. 28. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, hogy elsétáltál. Mi oldódott volna meg ha összeverekedtek? Ettől nem vagy puhány, sőt. Ha valaki úgy verekszik, hogy nem életbevágóan fontos, az hülye, nem pedig férfi.
2017. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsétálás szerintem jó megoldás volt, ugyanakkor belesétálni a képbe nem szerencsés dolog, jó nyilván nem akarattal gyalogoltál át rajta, de szerintem egy bocs belefért volna. Ettől függetlenül tapló volt a másik fél is.
2017. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!