Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valakivel legelső alkalomma...

Ha valakivel legelső alkalommal találkozol, hogyan üdvözlöd? Kézfogással vagy puszival?

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha szimpatikus, megpuszilom, egyébként kézfogással.
2017. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hapsival kézfogás, nőnél változó: hagyom, hogy ő kezdeményezze vagy a kézfogást, vagy a puszit. Így le lehet szűrni, hogy mit is gondol a másikról (bár vannak puszimániások, náluk nehéz).
2017. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kézfogással, ha az illető puszit akar adni nem utasitom el.De nem kezdeményezem,mert ilyen téren tartózkodóbb vagyok.Volt már úgy,hogy vaalkivel megismerkedtem nagyon jól elbeszélgettünk és búcsázásnál átölelt meg egy puszit adott az arcom egyik oldalára.
2017. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Se kézfogás, se puszi. Hiszen azt sem tudom, hogy milyen ember. Köszönéssel üdvözlöm.
2017. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mai tiniknél egyből 2 vagy 3 puszi az üdvözlési forma...

Én sohasem nyújtom az arcom, megvárom,hogy a másik fél nyújtsa, persze nem fogom ellökni előlem, szerintem a puszi túlzás első találkozásnál...DE kinek mi...

2017. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kézfogás, aztán vagy odahajolunk puszira, vgy nem.
2017. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A puszit vagy ölelést mindenképpen elutasítanám, életkortól és nemtől függetlenül kezet ráznék.
2017. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Nagyban függ azért attól is milyen tàrsaságban, környezetben vagy milyen alkalomból találkoztok. Pl. hivatalos, munkahelyi, családi, baráti, házibuli, esküvő...
2017. szept. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!