Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudok tudatosan álmodni?

Hogyan tudok tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni,de nem tudom hogy hogyan kezdjem el. Emellett az álmaimra sem emlékszem. Ezt hogyan tudnám fejleszteni?
2017. aug. 22. 17:24
 1/2 anonim válasza:
Szia, sajnos ezzel ugyanígz vgyok. Tudatodan tudok álmodni, viszont nem emlékszem az álmaimra, pedig elméletet tudok: naponta többször kérdezd meg maagdtól, hogy álmodsz-e vagy sem, ezért ha álmodban megkéred, és rájössz, hogy álmodsz, onnan "tiéd a világ". Reggel, ha felébredsz, ne nyisd ki egyből a szemed, és ne a napi teendőkre gondolj, hanem próbáld meg fölidézni az álmod, vezess ezekről naplót. Sok sikert:)
2017. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én nem rég próbáltam párszor, most munka mellett annyira nincs időm rá, de ha elsőre nem is emlékeztem, szépen lassan mindenre kezdtem. több álomra is. nekem egy éjszaka általában 2-3 álmom volt. abban a pillanatban ahogy felébredtem elkezdtem gondolkozni azon mi volt, és hogyan és újra elképzeltem minden pillanatot és beugrott hogy mi volt az álmomban.

ha éjszaka közepén ébredsz fel pont egy álomból akkor tudod mit álmodtál és tudod is folytatni. ez sokszor sikerült, még mikor a tudatos álmodás létezéséről sem tudtam, viszont csak 1x tudtam befolyásolni

megébredtem a sötétben, fáradtan, és kipróbáltam. egy várnál voltam és fára másztam a barátaimmal (lol?) és elképzeltem hogy a táskából előveszek egy légdeszkát (lol.) és elkezdtem felmenni magasra és aztán körbenéztem vele. csak a légdeszkát tudtam oda tudatizálni mert aztán megint álmodtam de jobbá tettem az álmom mert legjobb álmom volt és mostis tisztán emlékszem rá. hihetetlen volt mintha tényleg megtörtént volna úgy emlékszem rá. mondjuk leis irtam egy könyvecskébe amibe az álmaimat irom

szerintem ha szeretnéd megtanulni akkor használd ki az éjszakai megébredéseket (akár ébresztővel is) és próbálj meg valamit elképzelni ami eszedbe jut pl egy barátodat az álmodba vagy csukd vissza a szemed és kezdj el futni valamerre hogy körül nézz vagy amit szeretnél xd amúgy mikor felkeltem reggel és visszagondoltam ezekre, és leírtam az álmaimat akkor jutott eszembe hogy igen itt megébredtem, és ez meg ez volt.

2017. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!