Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok róla ha egy...

Mit gondoltok róla ha egy lány\nő szellent vagy böfög?

Figyelt kérdés
És melyik a rosszabb?
2017. júl. 22. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, ha nagyon ki akar jönni, engem nem zavar, ha egy nő szellent vagy böfög. Talán a böfögést azért tartom kevésbé gáznak, mert tapasztalat alapján azt nehezebb visszatartani (legalábbis akkor, ha pl. szénsavasat iszik az ember, vagy bármit, amitől baromi gyorsan felpüffed). Ami problémásabb sztem, az ha 1) olyan helyen fingik, böfög vki, ahol nagyon nem illik - esküvői ceremónia, temetés, vizsga, bál -, 2) direkt csinálja és baromi viccesnek is tartja (mondjuk utóbbiakat férfitól sem találom elfogadhatónak)
2017. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy nő is csak ember.
2017. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gusztudtalan, de bicces. :D
2017. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, vicces
2017. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!