Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok akkor amikor...

Mit gondoltok akkor amikor vki rátok mosolyog az utcán?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk láttok valakit aki mosolyogva megy néha talán nevet is. Ti mit gondoltok egy ilyen emberről?

2017. júl. 14. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
valami "anyag", röviden.
2017. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Sok mindentől függhet.


Vegyük Matyit, akire párhuzamos dimenzióira rálátunk.


Vegyük Manyit ("")


Manyinak oka van, hogy ezen a napon mosolyogjon, hiszen régi vágya teljesült.

Matyinak már megint nem sikerült, amit mára tervezett. Rosszul aludt, éjjel egyig forgolódott az ágyban. Lógó orral közlekedett, amikor Manyi rámosolygott. Matyi nagy lúzernek érezte magát "kinevetett"



Matyi a nagy anti-lúzernek óriási mázlija volt, egész nap csak mosolygott. Elképzelte mire fordítja nyereményét.

Manyival összefutott, akinek még nem sikerült a vágya, ráadásul megvolt neki s fájt a hasa, erre Matyi rámosolyog.

Manyi elszomorodott "Adná az Isten, hogy neked is lenne női bajod, nem nevetnél ki" Gondolta.


A harmadik párhúzamos világ, amikor mindkét személlyel jó dolgok történnek, és ilyenkor mosolyogni, nyitottá válni egy mosolygó emberre semmi erőfeszítést sem igényel.

2017. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó napja van, kedves ember, ha nevet is hangosan akkor inkább az első.


Persze vannak szomorú mosolyok is az egész mást jelent.

2017. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát azért nem mindegy, hogy "mosolyogva megy", vagy "rám mosolyog"...


Ha mosolyogva / nevetve megy, azt gondolom, hogy eszébe jutott valami vicces, vagy hogy szerelmes, jó kedve van. Mert velem ilyen esetekben szokott előfordulni, hogy nem tudok nem vigyorogni, hiába vagyok az utcán, vagy rámjön a nevetés és nem tudom visszatartani... :)


Ha konkrétan rám mosolyog, akkor azt gondolnám, hogy akar tőlem valamit, de elég "rosszhiszemű" vagyok, szerintem megijednék. Ha pasi, akkor attól, hogy biztos valami rossz szándékkal meg akar velem ismerkedni, ha nő, akkor azt gondolnám, hogy biztos reklámozni akar nekem valami hülyeséget, vagy hittérítő...

2017. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja szóval aki jókedvű az uctán az tuti beteg és be van állva. Azt gondolom jó a napja jó dolog történt vele vagy csak ilyen típus. Magyarországon szinte csak szomorú és búvalbasz.ott embereket lehet látni. Nagyon lehangoló.
2017. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örül neki, hogy nekem rosszabb az életem, mint neki...
2017. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Tutira bejössz neki azt. Szedd fel.
2017. júl. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdező, ezt a kérdést ugye nem azért tetted fel, mert tegnap rád mosolyogtam? :D
2017. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rádiót hallgat fülhallgatón és sóderklubot játszanak épp.
2017. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MetalRat3 válasza:

tetszel neki (f/l). Ha csak spontán mosolyog, akkor tetszel neki. Örülj ennek, és ne filózz rajta!

Léágy büszke önmagadra, hogy rád mosolyogtak.

2017. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!