Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Telefonálással kapcsolatban?

Telefonálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyáron dolgozni,(sőt már most is kezdenék, hisz mindjárt jegyzárás van suliban) most úgy néz ki, lenne egy munka (újságban, hirdetés) Édesapám felhívta az adott számot, szerzett információt (hogy X napon jövő héten x időpont körül kellene őket újrahívni, + hol van az iroda helye). Jövő héten felhívom majd az adott számot, de még életemben nem dolgoztam, nem is volt semmi munkaüggyel kapcsolatos dolgom. Ilyenkor telefonba mit kell mondani?

Mármint először gondolom bemutatkozok (Jó napot kívánok-kal??) Mondom a nevem. És még mit kéne mondanom?

(16 éves lány vagyok, tudom kissé ciki, de még sosem dolgoztam... bocs jobb témakört nem találtam.)


2010. máj. 21. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó napot kívánok, xy vagyok, az xy újságban meghirdetett xy állással kapcsolatban szeretnék érdeklődni.


Aztán megkérdezheted, hogy mettől meddig tart a munka, napi hány órás, pontosan mi a feladat, milyen papírok kellenek (önéletrajz, munkavállalói kiskönyv...stb.)

Valószínűleg sok mindent mondanak maguktól is, de amire kíváncsi vagy, kérdezz rá, nehogy átverjenek. Sok csaló hirdetés van.

2010. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!