Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk az édesapámmal vacsorázni az egyik kedvenc éttermünkbe. Nem voltak sokan, azonban kisvártatva megjelent egy fiatalabb pár egy olyan 7-8 hónaposnak kinéző gyermekkel. A mellettünk lévő asztalt választották. Még jóformán le sem ültek, de az anyuka egyből elkezdte hangosan ecsetelni, hogy jól tele van a pelus, stb. Majd legnagyobb meglepetésemre elkezdte ott az asztalnál átpelenkázni a gyereket. Hát mondanom sem kell, egyből elment az étvágyam.


22 éves vagyok, nincs még gyerekem és az elkövetkezendő 100 évben nem is lesz, szóval tapasztalatlan vagyok ilyen téren, de szerintem akkor sem az asztalnál kellett volna intézni ezt dolgot. Vagy ez teljesen természetesnek számít? Mit gondoltok erről?


2017. máj. 18. 20:12
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én kb egy évesen vittem gyereket étterembe, kértem etetőszéket, stb. De már az ajtoban azzal kezdték egy szeparált, konyhai előtérben levő helyre mutogatva(ahol beadják a tányerokat mosogatni es ki-be rohangálnak)hogy megfelel e ez nekunk...

Gyermekem nyugis típus, szépen evett, boldog volt a széktől is(otthon nincs), nem is kakaidőben vittem..én meg nem nézek ki parasztnak sem, joformán sértő volt, mivel szinte örök élmény (gyermekem első éttermezése, mint a nagyok:))


Ezzel csak annyit akartam, a pelenkazos szoptatos sztorik másnak okozta kellemetlensége az étterem felelőssége, van, ahol ezekre ugyelnek, de törvenyesen nem lenne joguk diszkriminálni. Lásd mekis balhét korábban.


Anyaként mondom, rám is negativan hatna más vadidegek intim pillanatai!

2017. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Carragher_x ***** válasza:

"szerintem senki nem olyan primitív, hogy az asztalnál all neki"

Túl sokat feltételezel az emberekről. Igaz nem klasszikus éttermi sztori, de megtörtént eset, hogy jól szituált fiatal párocska élményfürdő egyik kajázdájának teraszán gond nélkül otthagyta a szaros pelenkát az asztalon a tányérok és evőeszközök között.

Rengeteg szülő van nagyon csúnyán eltévedve, hogy mit és hol tehet meg.

2017. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!