Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk az édesapámmal vacsorázni az egyik kedvenc éttermünkbe. Nem voltak sokan, azonban kisvártatva megjelent egy fiatalabb pár egy olyan 7-8 hónaposnak kinéző gyermekkel. A mellettünk lévő asztalt választották. Még jóformán le sem ültek, de az anyuka egyből elkezdte hangosan ecsetelni, hogy jól tele van a pelus, stb. Majd legnagyobb meglepetésemre elkezdte ott az asztalnál átpelenkázni a gyereket. Hát mondanom sem kell, egyből elment az étvágyam.


22 éves vagyok, nincs még gyerekem és az elkövetkezendő 100 évben nem is lesz, szóval tapasztalatlan vagyok ilyen téren, de szerintem akkor sem az asztalnál kellett volna intézni ezt dolgot. Vagy ez teljesen természetesnek számít? Mit gondoltok erről?


2017. máj. 18. 20:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
Pár hete ugyanez a kérdés volt, csak pelenkazas helyett szoptatassal. Miért kell kamuzni? Étteremben általában van WC meg pelenkazo, szerintem senki nem olyan primitív, hogy az asztalnál all neki.
2017. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen etterembe jartok ahol ezert nem szolnak a pincerek. Ha igaz a sztori.
2017. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. Ennyire primitív ember nem jár étterembe. ;)

Sőt még a mekiben is van pelenkázó!

2017. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#1-esnek igaza van. Hozzáteszem, egy 7-8 hónapos, már ülni tudó, izgő-mozgó gyereket a legprimitívebb hülye sem tesz fel egy éttermi asztalra pelenkázni.:D
2017. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már ilyennel. Étteremben az asztalon, benzinkúton a kinti asztalon, welness-ben a nyugágyon, plázában a padon. Mind olyan hely, ahol van pelenkázó helység. És nem csak engem zavart. A welness-ben rá is szóltak az anyukára, hogy legközelebb a megfelelő helységben pelenkázzon, erre neki ált ordibálni.
2017. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagyon is vannak, akik ilyeneket megtesznek.

Biztosan láétványosan felálltam volna, és velősen további jó étvágyat kívántam volna az anyukának.

2017. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu, halál komolyan ez történt ma. Egyébként nem azt mondtam, hogy feltette az asztalra a gyereket és ott pelenkázta át, hanem az asztalnál, tehát a padon. (Vannak rendes székes és ilyen pados asztalok is az étteremben) Az eset konkrétan Győrben volt az egyik kínai étteremben.
2017. máj. 18. 20:24
 8/12 anonim válasza:
72%
Hagyjuk már...
2017. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor vagy odamesz es udvariasan megkered hogy ezt ne itt, vagy a pincert kered meg hogy szoljon.
2017. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, ha nem hiszed el, szíved joga. De elhiheted, hogy én nem azért jövök ide, hogy bekamuzzak minden hülyeséget. Mindössze kíváncsi voltam más nők véleményére, hogy esetleg tapasztaltak-e már hasonlót. Nekem ez volt az első ilyen, hogy láttam ezt, és eléggé megdöbbentem.
2017. máj. 18. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!