Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha beszélek egy emberrel, pl....

Ha beszélek egy emberrel, pl. egy iskolatársammal, de közben nem nézek a szemébe, az miért baj? Mit gondol akkor rólam?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 17:59
 1/9 anonim válasza:
51%
Azt például, hogy nem vagy őszinte!
2010. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Normális ember azt gondolja, hogy bizonytalan vagy, esetleg azt hogy visszahúzódó, mert az ilyen emberekre jellemző, hogy nem néznek beszéd közben más nevébe.


De sajnos még mindig tartja magát az a tévhit, hogy ez a hazugokra, csalókra jellemző, pedig pont ez a csoport amelyik tudatosan mindig a szemedbe néz.

2010. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na elírtam, nem nevébe, szemébe :-)
2010. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kinovod. En 18 eves koromig nem mertem senki szemebe nezni. Bekerultem az egyetemre, koliba stb. Mikor rengeteg emberrel talalkozol meg kinosz a bezarkozos tini korbol, megszunik ez majd. En is ilyen voltam...nagyon visszahuzodo es zarkozott.
2010. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy félénk, bátortalan, alamuszi-nyuszi és kisebbségi zavarokkal küzd.
2010. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg nem gondolom. Ha két ember beszél, nem mindig szoktak egymás szemébe nézni. Ez van. Kellemetlen érzés, ha sokáig csinálod.
2010. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tiszteletlenségnek veszem, az illető, aki nem néz rám beszélgetés közben, nem szentel rám annyi figyelmet, amennyit megérdemelnék, ha már szóbaállt velem.
2010. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha én is ilyen vagyok. Szerintem sportolj valamit!
2010. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok és néha énis olyan vagyok.Tini koromba nagyon olyan voltam.Mármint nagyon zárkózott és nyuszi és sose néztem az ember szemébe.
2010. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!