Mennyire megszokott?

Figyelt kérdés
Mennyire megszokott, hogy egy srác harisnyanadrágot vesz a boltban?

2016. okt. 31. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2016. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szokás venni ajándékba harisnyát vagy női fehérneműt, ha olyan a nexus a lánnyal. Vannak párkapcsolatok ahol ez bevett dolog, más pároknál viszont nem szokás.


Megjegyzem régebben, amikor a selyemharisnya majdnem luxuscikknek számított, akkor sokkal gyakrabban ajándékoztak harisnyát, olyan nőnek is, akinek fehérneműt azért nem vettek volna (pl. a rokonság hölgytagjainak).

2016. nov. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ági 22 válasza:
51%

Az én párom amióta ismerem, mindig vesz nekem harisnyákat. Combfixek, mintásak, klasszikusak. Persze harisnyaimádó, gondolom ezért is, de simán bemegy egy-egy Calzedoniába, megmondja mit kér és megveszi. Az eladók nem foglalkoznak ilyesmivel.

Ja, a másik pedig az, hogy fiúk is hordanak harisnyát, nekik is valahogy meg kell venni, nem?

2016. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjában megszokott, de akadnak kivételek azt tapasztalom, gyerek korom óta vásárolok harisnyát mert szeretem, de még manapság is előfordul, hogy zoknit akarnak adni, vagy megkérdik milyen méretűnek kell.
2016. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha a csajának veszi, akkor normális
2016. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!