Ti rászóltatok volna?

Figyelt kérdés
Tegnap fürdőben voltam. A zuhanyzóban 2-vel arrébb egy csávó elkurjantotta magát abban a tipikus stílusban. Nem tudom leírni hogyan, de szerintem mindenki tudja mire gondolok. Aztán kifújta az orrát, de olyan hangosan, hogy beleremegett az épület. Gondolkoztam, hogy megemlítsem-e neki szépen, hogy zsebkendőbe fújja már az orrát (2 méterre van kéztörlő papír), mert abba a zuhanyzóba akár én is mehettem volna utána, tudom, hogy a víz lemossa, de akkor is... Végül mégse szóltam neki, meg a végén el is köszönt amikor kiment. Lehet hogy nem is direkt csinálta, bár ezt azért nehezen tudom elképzelni. Szerintetek túlérzékeny vagyok? Nekem eszembe nem jutna a zuhanyzóba fújni az orromat. Volt régebben még egy eset, az öreg bácsi ott vágta a körmét, ahol mindenki járkált. Azzal a kattogós körömcsipesszel vágta, szállt mindenfelé a köröm. Mindenképp rá kellett volna szólnom, csak akkor még muja voltam. Nem érdekel, hogy esetleg valaki 3-szor idősebb nálam, komolyan kifogom osztani. Valószínűleg más is ugyanígy rám szólna ilyenért, akkor én miért ne tenném? Csak azért, mert ő idősebb, neki több dolgot szabad megtennie? Mindkét példában normálisnak és értelmesnek tűnő személyek voltak az elkövetők. Sajnos most már egyre kevésbé tudom tolerálni az ilyen embereket...
2016. okt. 29. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igaza van a 82%-os válaszolónak. Én sem értem mi a hiszti tárgya. Ha jól emlékszem tusolóról beszélünk, nem egy kád vízről, amibe mások után kellene beleülnöd. Egy angolvécébe még a székletüket is beleürítik az emberek, most mondd... és képesek egymás után is használni...
2016. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jó, akkor titeket nem zavar ez, engem igen. Ennyi.

Akkor majd legközelebb szólni fogok érte a fürdőben, majd azt képzelem, hogy ők is olyanok mint ti, csak sokkal rosszabbak.

Remélem azért nem merít innen ötletet senki sem, mármint a gusztustalan dolgok, és a kifogások részéről.

Érdekes lenne, ha valakinek szólnék, pl. hogy ne tegye már fel a lábát arra, amin más ül, ő pedig fölényesen visszavágna "na de hát örülj hogy a seggszőremre rászáradt kaka maradékot nem kell látnod".


Rendben? Én ilyen vagyok. Pontosan ebből kifolyólag akkor próbálok strandra menni, amikor a legkevesebben vannak.


Egyik srác például állítása szerint azért nem jár strandra, mert az öregasszonyok ott áztatják az alsó felüket.



Már ne haragudjatok meg a kérdésért, de ti milyen körülmények között éltek, hogy ennyire nem tudtok azonosulni finnyásság fogalmával?

2016. okt. 29. 15:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Én szappannal lezuhanyzom úszás előtt is. Velem öröm úszni.:P
2016. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13.: Én is mindig tisztálkodom, mielőtt strandra megyek, pacsi tesó! :D


Egyébként én megtudlak érteni benneteket :) Hány évesek vagytok? Úgy látom, hogy már idősebbek. Valószínűleg már neveltetek fel gyerekeket.


Én 21 éves vagyok. Majd ha nekem is lesz esetleg gyerekem (én is előre sajnálom szegényt), és majd én is napi szinten tisztába teszem, stb., akkor majd én sem lestek ennyire háklis. De addig hadd legyek már az, engedjétek már meg :D

2016. okt. 29. 15:15
 15/17 anonim ***** válasza:

"Már ne haragudjatok meg a kérdésért, de ti milyen körülmények között éltek, hogy ennyire nem tudtok azonosulni finnyásság fogalmával?"


Egészséges körülmények között.

Nagyon úgy tűnik számomra, hogy te vagy itt az, aki túlzásba viszi a finnyáskodást.

Igazat adok valamelyik korábbi hozzászólónak, túl nagy feneket kerítesz ennek a dolognak. Mint írtam, az engem is zavar, ha valaki úgy fújja ki az orrát a zuhany alatt, hogy a szomszéd kerületben is hallani. De magával a zuhany alatti orrfújással semmi bajom.

Bár nekem nem szokásom ez a dolog, lehet genetikai oka is, hogy egyébként is ritka az, hogy orrot kell fújnom. Másnak meg gyakoribb, de részemről nincs ezzel semmi baj, tudom tolerálni a dolgot.

Nem vagyunk egyformák.

2016. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Jó, akkor titeket nem zavar ez, engem igen. Ennyi."


Te tudod, csak ne kezdjél lövöldözni.

Jó pár éve volt egy tragikus lövöldözés a pécsi egyetemen (1 halott, 3 sebesült). Ott a szintén hasonló korú ámokfutó lövöldöző volt hasonlóan higiénia-mániás. Lövöldözni is azért kezdett, mert valami olyasmi zavarta, ami senki mást nem zavart.


Szóval csak óvatosan... :)))

2016. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#2 az jo amikor ossze-vissza hanynak mindent az emberek
2016. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!