Ti rászóltatok volna?

Figyelt kérdés
Tegnap fürdőben voltam. A zuhanyzóban 2-vel arrébb egy csávó elkurjantotta magát abban a tipikus stílusban. Nem tudom leírni hogyan, de szerintem mindenki tudja mire gondolok. Aztán kifújta az orrát, de olyan hangosan, hogy beleremegett az épület. Gondolkoztam, hogy megemlítsem-e neki szépen, hogy zsebkendőbe fújja már az orrát (2 méterre van kéztörlő papír), mert abba a zuhanyzóba akár én is mehettem volna utána, tudom, hogy a víz lemossa, de akkor is... Végül mégse szóltam neki, meg a végén el is köszönt amikor kiment. Lehet hogy nem is direkt csinálta, bár ezt azért nehezen tudom elképzelni. Szerintetek túlérzékeny vagyok? Nekem eszembe nem jutna a zuhanyzóba fújni az orromat. Volt régebben még egy eset, az öreg bácsi ott vágta a körmét, ahol mindenki járkált. Azzal a kattogós körömcsipesszel vágta, szállt mindenfelé a köröm. Mindenképp rá kellett volna szólnom, csak akkor még muja voltam. Nem érdekel, hogy esetleg valaki 3-szor idősebb nálam, komolyan kifogom osztani. Valószínűleg más is ugyanígy rám szólna ilyenért, akkor én miért ne tenném? Csak azért, mert ő idősebb, neki több dolgot szabad megtennie? Mindkét példában normálisnak és értelmesnek tűnő személyek voltak az elkövetők. Sajnos most már egyre kevésbé tudom tolerálni az ilyen embereket...
2016. okt. 29. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem a zuhanyba rejszolt épp vagy azon kaptad hogy oda pisil. Esetleg odaszart es csak letaposta a kulát a lefolyón... Ja, amúgy "mulya"...
2016. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Múltkor valaki hányó hangot adott a szaunába, ezért máshová mentem. Engem az is zavar, ha nem mehetek be papucsba, de más bejön. Mert gombás leszek vagy nekem is bunkónak kell lenni.

De már nem érdekel senki. Amíg nem ugat, ráhagyom.

2016. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.: Felétek ez a norma?

Megdicsérnek, ha épp nem csinálod a leírtak valamelyikét?

2016. okt. 29. 14:01
 4/17 A kérdező kommentje:

2.: Nekem a lakhelyemen van ez a fürdő, elég kedvezményes, szóval már elég sokszor voltam ott. A szaunába mezítláb járok, és még egyszer sem lettem gombás. Mindegyik szaunába, ahol eddig voltam, az ülőhely kétszintes volt. Ha a felső szintre ülsz, a lábaidat csak az alsó szintre tudod rakni. Te papucsban összekoszolod a másik ülőhelyét? Vagy lerakod a padlóra, és bukdácsolhat benne mindenki?

Egyébként abban a melegben, egyes papucsok anyagjából akár enyhén mérgező anyag is kiszabadulhat. A műanyag papucsok pedig általában elég büdösek tudnak lenni a szaunában, olyankor egyébként szólni szoktam, hogy tessék kint hagyni a papucsot, mert az már tényleg konkrétan zavaró.

2016. okt. 29. 14:08
 5/17 anonim ***** válasza:

"Tegnap fürdőben voltam. A zuhanyzóban 2-vel arrébb egy csávó elkurjantotta magát abban a tipikus stílusban. Nem tudom leírni hogyan, de szerintem mindenki tudja mire gondolok. "


Igazából nem, tényleg fogalmam sincs, de ez igazából mellékes a kérdés szempontjából. (Azért leírhatnád, mert most már kíváncsi lettem rá :D)


A kérdésekre válaszolva:

Mivel rosszabb egy kis takony mondjuk a seggszőrre ragadó kakimaradéktól, a lábujjak közti pösz és egyéb mocsok keverékétől, a hónaljizzadságtól, meg hasonló dolgoktól, amiket lemosol magadról a zuhanyzóban? Mondjuk annyit lehetne neki mondani, hogy máskor ha lehet, kisebb hangerővel fújja, nem mindenki kíváncsi rá az utca végén vagy három emelettel lejjeb is.


A lábujjköröm viszont tényleg gáz. Ha megszárad, akkor elég kellemetlen ha belelépsz, akár még bele is szúrhat, fel is sértheti a talpadat. Főleg egy vaskosabb nagylábujjköröm, de a többi sem kellemes.

2016. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


"Mivel rosszabb egy kis takony mondjuk a seggszőrre ragadó kakimaradéktól, a lábujjak közti pösz és egyéb mocsok keverékétől, a hónaljizzadságtól, meg hasonló dolgoktól, amiket lemosol magadról a zuhanyzóban? Mondjuk annyit lehetne neki mondani, hogy máskor ha lehet, kisebb hangerővel fújja, nem mindenki kíváncsi rá az utca végén vagy három emelettel lejjeb is. "



Amiket leírtál, abban igazad van. Köszi hogy elvetted a kedvemet a fürdőzéstől :D Ezeket szerintem próbálja mindenki elfelejteni, amikor strandol. A PROBLÉMA VISZONT AZ, HOGY AZ ORRFÚJÁSSAL ÉPP ESZEMBE JUTTATJA A GUSZTUSTALAN DOLGOKAT, MINT AHOGYAN TE IS, A FENTEBBI BÖLCSESSÉGGEL.

Szóval ez inkább ízlésesség kérdése, amit érteni kell. Ez pontosan olyan, mintha valaki panaszkodna hogy a kajájában hajszál van. Te pedig rákontráznál, "de hát amikor termett a földben, érlelt ürülékkel trágyázták, légy meg mindenféle rászállt".


Egyébként sosem értettem, hogy egy valamire miért kell rákontrázni, hogy hát van rosszabb is.


Értem én, hogy van rosszabb is, de attól még nem kell ezt tovább fokozni!!



A fürdőről pedig annyit, hogy kaptak állami támogatást, megépítették jó drágán, és alig megy oda valaki. 250 férőhelyes az egész létesítmény, és pl. tegnap egy időben nem voltak többen 20 főnél, alkalmazottak nélkül.

2016. okt. 29. 14:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Mégsem szóltál neki és most sem vagy biztos benne, hogy kellett volna. A kérdésedre a válasz mindig leveszem a papucsot.
2016. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
"Mégsem szóltál neki és most sem vagy biztos benne, hogy kellett volna. A kérdésedre a válasz mindig leveszem a papucsot." Erre van ez az oldal, hogyha valamiben nem biztos az ember, megkérdezze. Ha leveszed a papucsodat, örülök neki :) Ámen!
2016. okt. 29. 14:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért ne fújhatná az orrát a zuhanyzóba? :D te azzal semmilyen kapcsolatba nem is kerülsz.. nyilván nem kell olyan hangosan fújni mint egy elefánt.. a körömvágás az tényleg fura. Szerintem nem kéne ezeken kattogni..ez annyira szánalmas. Lehet szólni normális stílusban hogy ha valami zavar,mert az neked bármilyen módon kárt okoz. Igen, kicsit túlérzékeny vagy. A közösségi helyeken nem fog mindenki hozzád alkalmazkodni ezt jobb ha az eszedbe vésed. És az is lehet hogy ha szólsz is nem fog változni semmi..
2016. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Amiket leírtál, abban igazad van. Köszi hogy elvetted a kedvemet a fürdőzéstől :D"


Bocsi :) Egyébként neked eddig még tényleg sosem jutott eszedbe, hogy más is lemossa magáról ugyanazt a szutykot, amit te is lemosol magadról naponta? :D

Na jó, nem húzlak, de számomra ezek teljesen természetes dolgok voltak eddig. Legközelebb akkor nem említem ezeket, ha valaki hasonlót kérdez.

2016. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!