Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért rúgnak ki vagy közösítene...

Mért rúgnak ki vagy közösítenek ki munkahelyen?

Figyelt kérdés

az előző munkahelyemen nekem volt a legjobb átlagom, majd teljesen alaptalan dolgokra hivatkozva "közös megegyezéssel" eljöttem. (sosem késtem). az előtti munkahelyen pedig magam jöttem el, mert kiutáltak. ( nem késtem, nem szivattam senkit.

-amit még hozzáfűznék h önfejű vagyok és mindig én vagyok a rossz. illetve 2 olyan állásinterjún is voltam ahol rajtam gyakorolták h hogyan kell viselkedni az ügyféllel aki hitelt szeretne felvenni pl stb..


az a furcsa h bankos állásnál és proli fizikai munkát végzők körében is mindig kiközösítettek, pedig ha 1v1 be menne akkor szinte mindig én nyernék.


2016. okt. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mi így nem tudjuk megmondani. Az írásod alapján kicsit beképzeltnek tűnsz, lehet, azért közösítettek ki, mert jobbnak képzelted magad náluk, + emellett ha önfejű is vagy, akkor lehet, nem vagy jó a csapatmunkában.
2016. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem reálisan látod magad és túl sokat képzelsz magadról, a többiek meg a fönökök igen rosszul viselik az "én mindent jobban tudok, és mindenkinél okosabb vagyk" tipusú embereket, föleg, ha nem megalapozott ez az önkép. Márpedig a kérdésed kiírása alapján beképzelt vagy , illetve nem tudsz másokkal együtt,csapatban dolgozni.
2016. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondat válasz is a kérdésre...
2016. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtettél egy alapvető dolgot. Az ember társas lény. Csoportban tevékenykedik. A csoportnak (jó, és/vagy rossz) szabályai vannak. A csoport kiközösíti azon tagját, amely ezt tartósan nem tartja be. Ez ugyanis gyengíti a csoport erejét. Közönségesen széthúzásnak hívják a jelenséget, és ez ellen a csoport, míf valóban az, fellép.

A megoldás: értelmesen be kell illeszkedni. Ez nem jelenti önmagad feladását, kölcsönhatás van. Te is alakíthatod a csoportot. Csak tudni kell, hogyan lehet.

2016. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fu köszönöm a válaszokat!


Igen, valóban beképzelt vagyok. Én általában elég pörgős vagyok és mindenből mindig a legjobbat akarom nyújtani. Ha mondjuk a csapattal ülök egy teremben meetingen úgy nézek ki mint egy zombi, annyira unatkozok vagy pl ha metrón utazok vagy olyan ember beszél hozzám ami nem kelti fel az érdeklődésem akkor elég hamar elunom magam. ÉS A LÉNYEG: én nem bízok senkiben és nem hiszek el semmit amit hallok vagy látok, VISZONT ha megadom a bizalmat, tiszteletet akkor azzal mindig visszaélnek.(10/10x) ha meg bizalmatlan vagyok akkor nem működik az emberi kapcsolatnak az alappillére. Ebből az ördögi körből h lehet kilépni?

2016. okt. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!