Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miféle viselkedés ez? Meddig...

Miféle viselkedés ez? Meddig vagyunk még "kötelesek" ezt eltűrni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ma nagyon kiakadtam.Szerintem nem kell bemutatni azt a réteget,akiről írok:

Ma utaztunk a buszon,előadásra mentünk.Mint sokszor történt már, természetesen minden bolond engem talál meg.Csoporttársammal kettes ülésen ültünk,előttünk nem volt ülés,hanem állóhely.Felszállt egy bolond 40es pasi,beállt elénk,behajolt,hallgatta miről beszélünk,perverzül vigyorgott,elkezdte utánozni a mozdulataimat.Na felment a pumpa,de jobbnak láttam nem szólni semmit(bezzeg ahhoz nem volt elég bolond,hogy a fél nyakát beborító tetoválást viseljen-na mindegy...)A lényeg most jön.Felszáll lecsúszott magyarnak kinéző(később kiderült mégse az) anyuka 2 gyerekkel,olyan 25év körüli...A bolond pasi elkezd neki integetni,hogy jöjjön oda,üljön a mi helyünkre,nekünk meg mutogat,hogy adjuk át a helyet-ok,nem veszítünk sokat,gondoltuk,felálltunk,én ültem belül,barátnőm még ki sem szállt,nekem meg ez a bolond folyamatosan ütögeti a hátamat,hogy menjek már.Na betelt a pohár,rászóltam,hogy várja már meg,amíg kimegyek(közben a kölyök már félig az ölembe ül).Erre cigány anyánk kinyitja a p*fáját,hogy "így meg úgy,megtép,nem volt elég az iskolában ülni?"Na én is osztottam rendesen,mondom neki,hogy kezdjük ott hogy nem is hozzád szóltam,nem látod hogy felálltam,neked csak az a lényeg mikor nyithatod ki a szádat?

De most komolyan,meddig kell még őket eltűrnünk???Addig örüljön amíg én az egyetemen ülök és majd eltartom az adómból őt meg a kölykeit(közben én meg éljek meg a 80ezer ft-os fizetésemből),mert csak fialni tud,mást nem és akkor még nyitogatja a száját...Komolyan,miért vagyunk kötelesek őket eltűrni?

Tényleg,én a phd-re hajtok ez meg szüli sorba a kölykeit(mert csak azt tudja,meg az előzményeket)és akkor még nem tetszik neki hogy élek,én,meg a többi tisztességes ember,akik majd el fogják tartani...

Nektek van hasonló sztoritok?Mi a véleményetek erről az egész helyzetről?Komolyan,én úgy érzem elnyomásban élünk a saját országunkban,ahonnan már arra kényszerül az ember,hogy meneküljön...


2010. ápr. 15. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Velem is voltmár hasonló. A barátommal felszálltunka buszra,tele volt az egész, örültünk hogy találtunk végre helyet, erre jött egy cigányasszony az anyjával (szerintem az anyja volt) és a 4 gyerekével. Hátrajöttek a busz végére és látta hogy fiatalok vagyunk erre odajött pattogni hogy adjuk át a helyet neki mert nagy csomagokkal van és a 4 gyereke is le akar ülni. Annyira büdösek votlak meg annyira agresszívnak látszott hogy felálltunk és átadtuk nekik a helyet had örüljenek...
2010. ápr. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Velem is voltmár hasonló. A barátommal felszálltunka buszra,tele volt az egész, örültünk hogy találtunk végre helyet, erre jött két dagadt cigányasszony 4 cigánykölyökkel. Hátrajöttek a busz végére és látta hogy fiatalok vagyunk erre odajött pattogni hogy adjuk át a helyet neki mert nagy csomagokkal van és a 4 gyereke is le akar ülni. Annyira büdösek votlak meg annyira agresszívnak látszott hogy felálltunk és átadtuk nekik a helyet had örüljenek...
2010. ápr. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hmmm...hát igen...azért is "vicces" ez az egész,mert feltételezem jegye v. bérlete egyiknek sincs,úgyhogy nem leülni,még utazni sincs jogosultsága,nem baj,nekünk pattognak,akik havonta több ezerért váltanak bérletet...nekik ugye mindent lehet.
2010. ápr. 18. 20:57
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hjajj...bele se kezdek a sztorizgatásba,olyan helyen nőttem fel,hogy mindennapos volt cigányokkal az összetűzés,de legalább nem csak kaptam,hanem adtam is.egyébként nem kell tőlük félni,gyáva gerinctelen mocskos állatok.Lehetnek akármekkora túlerőben,ha nem hátrálsz meg tőlük ők hátrálnak meg...19/F
2010. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
na emberek ilyen esetekre ajánlom a skinhead módszert, chuck norris módszert vagy a predator módszert (az enyémet nem írom le mert még a végén tömegpusztító fegyvernek nyilvánítanak és be leszek tiltva)
2010. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!