Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miféle viselkedés ez? Meddig...

Miféle viselkedés ez? Meddig vagyunk még "kötelesek" ezt eltűrni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ma nagyon kiakadtam.Szerintem nem kell bemutatni azt a réteget,akiről írok:

Ma utaztunk a buszon,előadásra mentünk.Mint sokszor történt már, természetesen minden bolond engem talál meg.Csoporttársammal kettes ülésen ültünk,előttünk nem volt ülés,hanem állóhely.Felszállt egy bolond 40es pasi,beállt elénk,behajolt,hallgatta miről beszélünk,perverzül vigyorgott,elkezdte utánozni a mozdulataimat.Na felment a pumpa,de jobbnak láttam nem szólni semmit(bezzeg ahhoz nem volt elég bolond,hogy a fél nyakát beborító tetoválást viseljen-na mindegy...)A lényeg most jön.Felszáll lecsúszott magyarnak kinéző(később kiderült mégse az) anyuka 2 gyerekkel,olyan 25év körüli...A bolond pasi elkezd neki integetni,hogy jöjjön oda,üljön a mi helyünkre,nekünk meg mutogat,hogy adjuk át a helyet-ok,nem veszítünk sokat,gondoltuk,felálltunk,én ültem belül,barátnőm még ki sem szállt,nekem meg ez a bolond folyamatosan ütögeti a hátamat,hogy menjek már.Na betelt a pohár,rászóltam,hogy várja már meg,amíg kimegyek(közben a kölyök már félig az ölembe ül).Erre cigány anyánk kinyitja a p*fáját,hogy "így meg úgy,megtép,nem volt elég az iskolában ülni?"Na én is osztottam rendesen,mondom neki,hogy kezdjük ott hogy nem is hozzád szóltam,nem látod hogy felálltam,neked csak az a lényeg mikor nyithatod ki a szádat?

De most komolyan,meddig kell még őket eltűrnünk???Addig örüljön amíg én az egyetemen ülök és majd eltartom az adómból őt meg a kölykeit(közben én meg éljek meg a 80ezer ft-os fizetésemből),mert csak fialni tud,mást nem és akkor még nyitogatja a száját...Komolyan,miért vagyunk kötelesek őket eltűrni?

Tényleg,én a phd-re hajtok ez meg szüli sorba a kölykeit(mert csak azt tudja,meg az előzményeket)és akkor még nem tetszik neki hogy élek,én,meg a többi tisztességes ember,akik majd el fogják tartani...

Nektek van hasonló sztoritok?Mi a véleményetek erről az egész helyzetről?Komolyan,én úgy érzem elnyomásban élünk a saját országunkban,ahonnan már arra kényszerül az ember,hogy meneküljön...


2010. ápr. 15. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

tekintettel arra, hogy az új kormány őket támogatta támogatja és nem ismeri el ,hogy létezik cigánybűnözés, illetve őket tekinti áldozatnak, 4 évig szinte semmi esély rá, hogy javuljon. csak romolni fog.


minél jobban meg kell húznod magad, illetve az lenne a legjobb, ha 10esével járnátok egy csoportban magyarok, csak az összefogás segítene ezen.

2010. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát igen,azt gondolhattuk,hogy semmi jó nem várható az elkövetkező 4évben...jó dolog kihasználva,kisemmizve,félelemben élni a saját országunkban...nem baj,a lényeg,hogy ők az áldozatok...
2010. ápr. 15. 19:25
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Cimbora!

Melyik uj kormányról beszélsz? Nincs is még kormány. A régi, a Gyurcsányi féle, az megbukott. A szükségkormány, a Bajnai féle, már csak ügyrendi. Az uj, az Orbán(?) kormány még meg sem alakult. Most akkor mi ellen lázítól?

2010. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kár mellébeszélned.
2010. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Az kene mint a regi szociban meg regebben (ez jo volt benne/regi idokben)... a kmk kene, meg ha megjelentek a tollasok a sok cigany behuzodott a fenebe, mert ha nem ugy megvertek oket, hogy utana biztos nem szoltak. Regen rend volt az biztos, most en is ketszer meggondolom, hogy 22 utan megyek metroval vagy sem. Sajnos tul sok szabadsag van ezeknek adva, ki is hasznaljak ezek... sajnos.
2010. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen,az a baj,hogy minden meg van nekik engedve-és ezt nagyon jól tudják...(a leendő kormány meg szerintem nyilvánvaló,hiába csak az 1.kör,már előtte is az volt-de mindegy is,ne nyissunk ebből politikai vitafórumot,de tényleg rájuk férne már egy kis befenyítés-én ilyen szempontból örültem volna,ha valami új jön...)
2010. ápr. 16. 14:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, a "C"kérdést pár egyszerű rendelettel meg lehetne oldani és nem is kerülnének sok pénzbe:


1. Újra be kellene vezetni a közveszélyes munkakerülést (amíg szemét van és kátyú, addig munka is lenne).


2. Készpénzes "segílyke" megszüntetése, azaz csak adókedvezmény legyen, ill. ha valaki nagyon rászorul, akkor liszt, tűzifa stb, de NE PÉNZ, amit behajigál az első nap a nyerőgépbe.

ÉS MUNKÁHOZ ILL. GYEREKEK ISKOLÁBA JÁRÁSÁHOZ legyen kötve.


3. Büntethetőség leszállítása 8-10 évre.


4. 20ezer forintos értékhatár eltörlése lopásoknál, mindenért járjon letöltendő.


5. Börtönöket munkatáborrá kellene alakítani. Milyen alapon tartsa el a becsületes adófizető a m.cskokat? Dolgozzanak ők is, ne csak kondiderem, TV-szoba, hitvesi hétvége meg kutyaf...a legyen a börtönökben! És a körülményeket kicsit "lejjebb" kéne szállítani, pl. 10nm-en legyen 6 fő, elég a 16 fok télen, élelmiszerből sem kell meleg minden nap. A BÖRTÖN LEGYEN BÜNTETÉS, NE ÜDÜLŐ!


6. A "3 csapás" bevezetése. Azaz, akit 3-jára is letöltendőre ítélnek, sose lásson újra napfényt, mehet börtönbe (ahol jó esetben élete végig dolgoznia kellene).

Pl. A héten is volt, hogy egy 16 éves retek megölt egy 19 éves srácot. És a 16 éves már el volt ítélve, rablásért meg más erőszakos bűncselekményekért korábban. HOGY LEHET AZ ILYEN AZ UTCÁN? Aki már 16 évesen többszörösen visszaeső, annak nem kéne szabadon lennie.


7. Gyilkosságért akasztást.


8. Olyan törvények, melyek biztosítják, hogy ha a rendőrt megtámadják, akkor jogosan használhassa a fegyverét.


9. Több rendőr, esetleg csendőrség visszaállítása.


10. Az APEH-nek kiemelten kellene foglalkozni azokkal, akik BMW-vel mennek segélyért, ill. akik palotákban laknak és még sincs 1 perc munkaviszonyuk sem, vagy "bodzáznak".

2010. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van! A demokrácia csak papíron létezik, gyakorlatban nem; nem hiszem, hogy ezek visszaállításával megsértenénk a "demokráciát". Ja, és nem vagyok radikális, csak már szeretnék végre pl. úgy sétálni napnyugta után nyáron, hogy nem kell attól rettegnem, mikor kötnek belém ezek a gazembefrek. Ja, és ugyanígy kéne büntetni a fehér elkövetőket is, nem csak a színeseket!
2010. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy :)

Lányhoz van szerencsém? Mert ha igen, akkor egy gyöngyszemet találtam!

2010. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is voltmár hasonló. A barátommal felszálltunka buszra,tele volt az egész, örültünk hogy találtunk végre helyet, erre jött egy cigányasszony az anyjával (szerintem az anyja volt) és a 4 gyerekével. Hátrajöttek a busz végére és látta hogy fiatalok vagyunk erre odajött pattogni hogy adjuk át a helyet neki mert nagy csomagokkal van és a 4 gyereke is le akar ülni. Annyira büdösek votlak meg annyira agresszívnek látszott hogy felálltunk és átadtuk nekik a helyet had örüljenek...
2010. ápr. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!