Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pályázatmeghirdetésnél mit...

Pályázatmeghirdetésnél mit értenek azon, hogy ápolt megjelenésű legyen a jelentkező?

Figyelt kérdés
Először jelentkezek és fogalmam sincs mit értenek ez alatt.

2016. jún. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen állásra jelentkezel, de ha ez neked kérdés, akkor talán még nem vagy érett a munkavállalásra.


Azt értik alatta, hogy nem szakadtan, büdösen, koszosan menj oda.

Nyilván nem kell frakk meg cilinder, de ne egy mackó-nadrágba, zsíros hajjal, bűzös lehettel, kosztol fekete körmökkel állíts be.

Röviden: úgy nézz ki, mint önmagára igényes ember, ne pedig mint egy alkesz hajléktalan.

2016. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül sejtettem, hogy ezt értik ez alatt. Mondjuk az, hogy mitesszeres az orrom az baj lehet?
2016. jún. 19. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az, hogy mitesszeres az orrom az baj lehet?

"

Ne fárassz!

2016. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt sztem néha feladó válogatja.


Alapvetően azt takarja, hogy:

- munkához illően öltözik (irodai munkához elegáns cipő, ing/blúz vagy nőknél kosztüm, esetleg nem sokat mutató, diszkrét, nem lenge ruha), a ruhái tiszták, nem 60évesek, nem láthatóan elnyűttek, és tudja, mit takar az elegáns munkakörnyezetre értve... nőknél ruhához, szoknyához harisnya

- kellemes illata van

- viszonylag szép a fogsora, ápolt a haja (nem zsíros, nem kócos, nem vmi furán divatos, igénytelen frizura)

- férfiaknál ápolt bőr, rendben tartott arcszőrzet, nőknél enyhe, visszafogott, jól eldolgozott smink és ápolt bőr

2016. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!