Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 1 éve vagyunk együtt barátomma...

1 éve vagyunk együtt barátommal, én 16 vagyok, ő 21?

Figyelt kérdés

Apósom meghalt,még mielőtt megismerhettem volna 3 éve/,anyósom nemrég összejött valakivel akivel már eljegyzés is volt,stb, és nyáron összeköltöznek.Az a kérdésem,hogy mikor megyünk náluk ebédre,vagy hasonló,illene elmosogatnom?Vagy hagyjam?

Még nem élünk együtt barátommal.Csak szimpla kapcsolat.



2016. ápr. 29. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Ne oltsátok már ennyire

Inkább mindenki számoljon utána hány évesen szülte az anyja. És hogy hány évesen házasodott...

Szerintem 18-19 éves korban a házasság nem szégyen. Elvégre ez csak egy papír a kapcsolatról :)


Ja, néha elmosogathatsz, biztos örülnének neki.

2016. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát!Jól elkanyarodtatok a mosogatástól!

Mellesleg nem tudom miért kell úgy kezelni egy 17 éves lányt mintha valami dedós lenne.Egy év múlva hivatalosan is felnőtt lesz.

Persze most az a divat,hogy 30-40 akár 50 évesen vállalnak gyereket az emberek mert addíg valami sokkal fontosabbal vannak elfoglalva.Hát szerintem az a röhej.

Régen az emberek fiatalon összejöttek és többé kevésbé boldogan leélték együtt az életüket.Nem azon pörögtek folyamatosan,hogy mit érdemelnének meg az élettől.Megpróbáltak a meglévő körülményeikben boldogok lenni.És szerintem azok voltak.

Lássuk mi van most.Sorra rúgják fel a kapcsolataikat azzal a címszóval hogy én ennél többet érdemlek.Ömlik a médiában a sok baromság,hogy igenis létezik a fehér lovon érkező herceg és csak keresgéljünk csak nyugodtan és ha egy kicsit is úgy érezzük,hogy nem vagyunk teljes mértékig boldogok a kapcsolatunkban,hát lépjünk le!Majd jönni fog!Persze soha nem fog jönni ha azt várjuk,hogy mások tegyenek boldoggá minket.

Ja.És éretlenek a mai 18 évesek?A társadalom tette őket éretlenné.

2016. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

25 évesen házasodott, 27 évesen szült. Ma én közelítek a 30-hoz. Édesanyámat 39 évesen szülte a nagymamám, az első gyermekét 15 évvel korábban, 24 évesen.


Régen is voltak intelligens, tanult emberek.


Meg olyanok is, akik 18 évesen az érettségit épp hogy letéve nekiálltak kölykedzeni, aztán 10 év múlva sírtak, hogy elhagyta őket a férjük...

2016. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
a
2016. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Anyám 22 volt, nagymamám 25, amikor szülte az első gyerekét. Anyám elvált és három munkahelyen dolgozott, hogy tudjon eltartani bennünket. Érettségizett nő, már nyugdíjas és osztrákokhoz jár ápolni egy nénit, mert nem jön ki a nyugdíjból... A nagymamám mindig azt mondta, hogy csak azért 25 évesen lett gyereke, mivel akkor háború volt és csak a gyügegyerekek voltak itthon. Ő 8 osztályt végzett és becsületben nevelte fel a gyerekeit. Imádtam, 90 évesen halt meg és sokkal szerethetőbb volt, mint a másik ágról a tanító nagyszüleim. Egyszerű emberek mindig szimpatikusabbak voltak nekem, mint az agyoniskolázott, intelektüell emberkék. Na de visszatérve amosogatáshoz és a lány korához, nem kell rögtön lecigányozni, mert fiatalon lesz menyasszony. Lehet, boldogabban fogja leélni az életét, mint bármelyikünk közülünk. Mosogatással én úgy voltam, vagyok az anyósomnál, hogy kérdezés nélkül odaállok a mosogatóhoz. Ha nem tetszik neki, nem nézi. Nekem is jól esik, ha vendégség van nálam és valaki odaáll mosogatni. Bár nekem a családom nem átlagos család, szűk családi kör 40-50 ember. Ez a nagyon szűk!!! És mielőtt bárki kommentelné, NEM VAGYUNK CIGÁNYOK !!!
2016. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!