Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 1 éve vagyunk együtt barátomma...

1 éve vagyunk együtt barátommal, én 16 vagyok, ő 21?

Figyelt kérdés

Apósom meghalt,még mielőtt megismerhettem volna 3 éve/,anyósom nemrég összejött valakivel akivel már eljegyzés is volt,stb, és nyáron összeköltöznek.Az a kérdésem,hogy mikor megyünk náluk ebédre,vagy hasonló,illene elmosogatnom?Vagy hagyjam?

Még nem élünk együtt barátommal.Csak szimpla kapcsolat.



2016. ápr. 29. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg ebéd után, hogy segíthetsz-e valamiben.


Amúgy 16 évesen szerintem senkiben nem merült fel, hogy együtt élsz a fiúddal. Apósod, anyósod pedig nincsen, egy tini randizgatós kapcsolatban, nebasszmáfel...

2016. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.16 évesen már illik felajánlani a segítségedet az anyós jelöltnek az ebédeknél akár mosogatásnál akár terítésnél

Ha azt mondja,hogy majd ő megcsinálja akkor hagyd rá a nyomulás se szinpatikus.

2016. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a vendég nem mosogat. Ha csak ebédre vagy hivatalos ünnepnapokon, akkor nem muszáj felajánlanod sem, bár ha megteszed, az kedves gesztus.

Ha ott alszol, maradsz napokig, az más tészta, akkor nyilván illik a saját kupidat elpakolni, vagy segíteni a pakolásban.

Persze ez sok mindenen múlik, ha anyósod egy 40-es, egészséges nő, az új pasi is egészséges ember, akkor kevesebb segítségre szorul, mintha 70+-os rozoga öregek lennének.

2016. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

40 körül vannak mindketten.

Első,igen tudom hogy nincs anyósom, de már eléggé úgy viszonyulunk egymáshoz,ő a menyének szólít, pár honap es eljegyzes is lesz, emellett pedig ő ajánlotta fel,hogy anyunak szolítsam,és hogy nyugodtan hívhatom masok elott anyosnak.eloszor enis kicsit elriadtam ettol a helyzettol, de miota tudom hogy eljegyzest akar nemsokara a parom,azota mar semmi gondom ezzel,sot, megkonnyebítette a dolgom.

2016. ápr. 29. 16:41
 5/15 anonim ***** válasza:
pár hónap és eljegyzés 16 évesen XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD anyáááám ez a nap kamuja
2016. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem baj hogy majus 31-én vagy a 17-ik szülinapom?tehát pár nappal miután leballagtam? ezzel mi a gond? eljegyzés után nem kell egyből házasságot csinalni, azzal raerunk, amugy is,falun lakunk,ahol ez teljesen normalis,hogy 17-18 evesen menyasszonyok,vagy 18 evesen hazasodnak meg a lanyok.mi ezzel a problema?
2016. ápr. 29. 16:54
 7/15 A kérdező kommentje:
31-én van*
2016. ápr. 29. 16:54
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD befosás mennyire buta vagy te jó ég :D 17 évesen a matekházin kellene gondolkodnod, nem eljegyzésen :D azt sem tudod milyen önállóan élni, pénzt keresni, mert még anyád mellén csüngsz, de már eljegyez a barátod jó vicc :D


Remélem sosem lesz ilyen buta tini a lányomból, mert én iszonyatosan szégyellnélek anyád helyében.

2016. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Cigány vagy, hogy 16 évesen a házasságon jár az eszed? A párod szellemi fogyatékos, hogy egy középiskolás kislányt hülyít? Ez nagyon durva, ilyet még nem hallottam... Mennyire kell műveletlennek lenni az ilyen gondolkodáshoz? Ez nagyon durva...
2016. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi leszel, ha nagy leszel? Lakatos Richardóné?
2016. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!