Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én furcsállom ezt? L

Csak én furcsállom ezt? L

Figyelt kérdés

Van 1-2 ismerősöm, akik ünnep után kívántak kellemes ünnepeket.


Ott a vasárnap, meg a hétfő, de kedden ír üzenetet. Az egésznek olyan letudás 'szaga' van.


Utólag minek? Szülinapra még belefér, de ha lemegy egy ünnep, minek ír utána már?


Ez ilyen "eszembe jutottál, de annyira nem érdekelsz, hogy megtiszteljelek időben".


Én időben szoktam írni, hívni, köszönteni embereket.


Jó, akiket ez nem érdekel, nem foglalkoznak ilyesmivel, ahogy az ünnepekkel sem, azokhoz nem szól a kérdés, hisz máshogy látják a dolgokat.


Én gondolom rossszul, hogy furán veszi ki magát a keddi húsvét 'köszöntés'?


2016. márc. 29. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, elég "béna" dolog, egyetértek...
2016. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy csak későn "köszöntenek". Inkább mint radom kölnik, vagy random minőségű víz random napokon. :D Amúgy lehet nem fészbúkoltak, hanem vasárnap a családdal voltak, hétfőn pedig mattrészegek.
2016. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A család okés, de fullrészegség nem játszik. Csak olyan fura, hogy kedden bejelentkezek és azelőtt kb. 1 órával boldog húsvétot! olvasok...Mit írjak rá? Köszi, az volt? :D
2016. márc. 29. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd vissza: Neked meg Kellemes karácsonyi ünnepeket!
2016. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!