Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai csajok helyesebbnek, vonzóbbnak tartják a néger fiúkat, mint a fehér fiúkat? Csak én furcsállom, hogy van, aki képes vonzódni a négerekhez?

Figyelt kérdés
Én csúnyának látom a néger fiúkat és néger lányokat. De fura, hogy egyre több fiatal, sokszor alig 14 éves kislány is ezekre mászik már, meg sok szép lány jár ilyen fekete arcokkal. Én, ha meglátok egy négert sokszor megijedek tőlük. Meg valamiért furcsállom azt is, hogy sok fehér srácot rondának tartanak a csajok, de a négerekhez meg tudnak vonzódni, peidg ők ezerszer rondábbak, mint bármelyik fehér srác, bár gondolom ezzel cssak én vagyok egyedül és a fehér csajok majd jönnek védeni a négerf iúkat, hogy azok milyen helyesek.
2013. ápr. 25. 18:58
 1/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
37%

Nem vagyunk egyformák, ezt miért nem lehet felfogni?

Ha valakinek tetszenek a négerek, akkor miért ne járhatna velük? Ők is emberek, tudod a bőr alatt mindenki ugyanúgy néz ki. Aki szerinted ronda, az másnak lehet maga a tökély. Nem értem, hogy ez miért zavar téged.

És nem védeni akarom a négereket, a fehéreket preferálom, de ha megismernék egy rendes, normális színes bőrű személyt, nem küldeném el.

2013. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát még ha tudnák, hogy mennyi aids-es van a hazánkban lévő négerek között!
2013. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem vonzódom hozzájuk.
2013. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NA erre most mondtam volna valamit,de inkább megvárom a 30.át.
2013. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarországra négerként főként tanulók jönnek, szóval nem a legalja. Egyébként evolúciós okai is vannak annak, hogy a fehér lányoknak tetszenek a néger pasik, mert új, friss génállományt jelentenek. Egy közösség pedig annál "stabilabb" biológiai értelemben, minél változatosabb gének keverednek benne. Egy belterjes közösségben gyakoribbak a génhibákból adódó betegségek, lásd bizonyos uralkodói családokban.
2013. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nézd meg, hogy mennyi az egy percre jutó néger a tv-ben. bizonyára menőnek tartják a fiatalok a fukszos reppereket.
2013. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 jól mondja, az emberbe ez bele van programozva. Ha valaki taszítónak találja őket, igazából annak inkább neveltetési oka szokott lenni.
2013. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a programozásodhoz.. Én nem járnék négerrel. Egyszerűen nem tartom vonzónak őket és kész. Amit meg a kérdező írt az egy beteges képződmény. Voltam Skandináv országokban és ott az "interracial" párok aránya a teljes lakosság körében kb. 3%.. Ők főleg a sajátjuk közül választanak párt és láss csodát a világban 3. leghosszabb ideig élnek, egészségesek és kevés a genetikai aberrációval született csecsemő is. Ennyit a nagy genetikai keveredéseitekről..
2013. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azért buknak a mai csajok a feketékre mert sok pénzük van drága autoik vannak egyszoval tehetősek és mert nagy a faszuk
2013. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én gazdag vagyok és kib.szottul nagy a farkam, mégsem vagyok néger.
2013. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!