Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lefordítaná nekem ezt valaki?...

Lefordítaná nekem ezt valaki? Egy kedves ismerősömnek szeretnék írni, de elég hiányos az angol tudásom.

Figyelt kérdés

Kórházban vagy,mi történt veled?

Kérem a kórház telefonszàmàt Felhívlak.

Nem szeretnélek megbántani,de öszinte leszek veled.

Te messze vagy tőlem, más országban élünk.

Más a társadalmi körünk.

Öszintén valóban tudnàl engem szeretni?

Én az àtlag emberek életét élem.Te nem.

Én mindent megtennék ezért a kapcsolatért.

Tudom kell ennyi idő után szerinted lehet e a kapcsolatunknak jövője.


2016. márc. 5. 04:58
 1/2 anonim válasza:

I would like to write to my friend, but my english skill is very poor.. Xddd

Amúgy: www.webforditas.hu

2016. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
You're in Hospital,What happened with you ? Give me the phone number of hospital, I'II call.I want to not offend ,but I'II be honest with you.You're far from me ,we live in different country .Honestly, can you really love me ?I live my life for ordinary people .You no .I would be do everythinf for the relationship.I need to know the amount of time you think could be the future of our relationship. Remélem segítettem , de nem mondom hogy nagyon "tökéletes" fordítás.De szerintem érteni fogja kérdetel/akarsz.😀
2016. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!