Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem bírják elviselni a...

Miért nem bírják elviselni a mai fiatalok a csendet?

Figyelt kérdés
Ez a társasház, ahol én lakom a béke szigete volt mindaddig, amíg ide nem költözött a földszinti lakásba 3 egyetemista, azóta megállás nélkül szól a tucc-tucc zene, van amikor még este 10 után is.
2016. febr. 29. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

CSEND!???????????????


ÁHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!


Üdv: egy 10 éves kis serdülő fiú

2016. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Nekem időnként szükségem van csendre.
2016. febr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Szomszéd vénember ordítva hallgatja a tévét, mert süket mint a rohadás. A másik meg mindig vasárnap reggel lakásfelújít. A harmadik anyuka meg a gyerekkel ordít. De basztassuk megint a mai fiatalokat lol.
2016. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sosem volt fiatal a kedves kérdező (Ő öregnek/bölcsnek és tapasztaltnak született)!


Én is imádom hallgatni/csinálni a "tucc-tucc" zenét (szerencse ,hogy családi házban lakom, talán ezért is nem költöznék soha panelba) ,de ha valakit zavar a zene ,vagy akármilyen hangoskodásom ,csak egy szavába kerül és máris nyugodtan tud pihenni az illető! (Pedig hozzáteszem amikor itthon vagyok és nem alszom akkor tombolnak ám a hanghullámok)!

2016. márc. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést kb. 60 éve kérdezik? :D
2016. márc. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem a fiatalokkal van a baj, hanem veled, mert befásult vagy
2018. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!