Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem bírják elviselni a...

Miért nem bírják elviselni a mai fiatalok a csendet?

Figyelt kérdés
Ez a társasház, ahol én lakom a béke szigete volt mindaddig, amíg ide nem költözött a földszinti lakásba 3 egyetemista, azóta megállás nélkül szól a tucc-tucc zene, van amikor még este 10 után is.
2016. febr. 29. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
előttünk meg a pletykás öregasszonyok egész nap nyomatják a dumát és a röhögést reggel 7 től este 10 ig így vagy megfulladok a rossz levegőben itthon vagy hallgatom ahogy röhögnek meg üvöltöznek az unokákkal (nem viccelek tényleg üvöltöznek) egész nap..
2016. febr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

miért kell általánosítani?3 ember alapján az egész fiatalságra?

ha zavar akkor beszéld meg velük,hogy kicsit vegyék halkabbra a zenét, mert konkrétan az egész társasház kénytelen az ő zene stílusukat hallgatni. ha normálisak megértik. ha nem, akkor meg fordulj a közös képviselőhöz, vagy akár a rendőrökhöz is(ha éjszaka is ezen kapod őket).

2016. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak a mai fiatalokra igaz, én is egyfolytában zenét hallgattam tizenéves koromban, most meg max. a kocsiban néha. Rájuk kell szólni, este 10 után pedig csendháborítás, akár a rendőrt is kihívhatod.
2016. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert 3 fiatal = összes fiatal.

Én is fiatal vagyok, nem szeretem a zajt, és sok más hasonló korú ismerősöm ilyen.

2016. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts! Én pl. 20 éves egyetemista vagyok és utálom, ha valakinél állandóan üvölt a zene, szórakozóhelyekre sem szívesen megyek.
2016. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok, jó eséllyel indulsz a hét "általánosító idiótája" címért.
2016. febr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok ember nem szereti a csendet, csak mindenki másképp töri meg.

Van, aki nem szeret egyedül lenni, inkább csacsog az időjárásról bárkivel, akivel összefut.

Más háttérrádiózik, háttértv-zik, csak nehogy csönd legyen körülötte.

2016. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem mai fiatal vagyok, de mindig is imádtam zenét hallgatni. Egy ideig panelban laktam. Ha zavarta a szomszédokat, akkor kinyitották a szájukat és én ezt a hangerő lejjebb vételével honoráltam. Ahol most lakom, ott meg senkit nem zavar. Beszélj velük, este 10 után meg rendőr. Ja és én a fiatalok helyében nagyon zokon venném az általánosítást. Nem a legjobb mentalitás a tiéd...
2016. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A volt lakásomban többször lett rendőr hívva hajnali 2-3-4-5 körül, mert a hangos zene visszhangozva dübörgött a gangon.

Nem, nem egyetemisták voltak, hanem a bő 50-es szomszéd és haverjai.

2016. febr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Tény, hogy eléggé megnövekedett a hangerő a fiatalok körében, egyre harsányabbak lettek.

Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni.

2016. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!